Global Start: Právne aspekty vstupu na zahraničné trhy

13227088_1073250852756747_3654625964284864281_n
Popis udalosti

Globálna právna firma Squire Patton Boggs v spolupráci so SAPIE (Slovenská aliancia pre internetovú ekonomiku), Connect a Lab pre Vás pripravila neformálnu prednášku o výhodách globalizácie a nových príležitostiach pre rýchlo rastúce startupy a spoločnosti.

Výhody globalizácie, ako je prístup k novým trhom, k talentom a ku kapitálu, už asi poznáte. Ale viete, čo všetko Vás za tým čaká? Viete akú štruktúru zvoliť? Poznáte odpoveď na daňové otázky? Viete sa pohybovať v neznámom právnom a regulačnom prostredí? Viete čo od Vás investori očakávajú a kde ich nájsť?

Startupy a tiež už etablované firmy musia dobre plánovať a vybrať si tú najlepšiu stratégiu “kde, kedy, ako a s kým”, aby mohli príležitosti globalizácie využiť naplno a vedieť na súvisiace výzvy efektívne reagovať.

O svoje skúsenosti sa s Vami prídu dňa 7. júna 2016 podeliť traja odborníci – Christopher Rose a Dale Huxford zo Squire Patton Boggs, a Dominik Brichta z Electronic Star-

Christopher Rose je partnerom londýnskej a moskovskej pobočky Squire Patton Boggs a špecializuje sa na private equity a venture capital.

Dale Huxford pôsobí v londýnskej pobočke, predtým pracoval niekoľko rokov v Silicon Valley a špecializuje sa na oblasť investícií do začínajúcich spoločností a venture capital.

O svoje praktické skúsenosti mladého expandujúceho podnikateľa sa podelí Dominik Brichta, ktorý so svojou firmou Electronic Star pôsobí na šiestich trhoch s 18 e-shopmi.

Neformálna prednáška bude v angličtine. Výťažok zo vstupného bude venovaný na podporu podnikania a start-upovej komunity. Livestreaming bude k dispozícii pre všetkých. Po prednáške budete mať možnosť neformálne diskutovať s expertmi Squire Patton Boggs. Bude zabezpečené aj občerstvenie.