12931262_1102867819764960_7402553053836924147_n
Popis udalosti

Zmena je klúčom k naštartovaniu akcie, smeruje k vylepšeniam,
je prejavom vývoja.

Čo potrebujeme aby sme zmenili svoj postoj, boli motivovaní pre krok do neznáma?
Môžeme sa na zmenu pripraviť?

Dva príbehy + dva Workshopy, a zmenu už ľahko „chytíťe za pačesy!“
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►Stuart Ashford (https://sk.linkedin.com/in/stuartashford)

Generálny manažér Piano pre Slovensko. V minulosti pracoval v spoločnosti Hewlett Packard, kde bol zodpovedný za viac ako 1000 technologických odborníkov v ITO divízií. Jeho kariéra preklenula rôzne IT funkcie naprieč spoločnosťami v Južnej Afrike, Veľkej Británii, Holandsku až k nám na Slovensko.

Stuart nám povie svoj príbeh o tom ako niekoľko krát vo svojom živote zmenil krajinu kde žil a veľmi výrazným spôsobom aj svoju kariéru. Čo všetko sa u neho v dôsledku toho zmenilo? Ako sa na tieto zmeny pozerá s odstupom času? Čo pozitívne mu priniesli do života a čo sa vďaka tomu naučil? (ENG)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►Soňa Ondrejková (https://sk.linkedin.com/in/sona-ondrejkova-b4733b3)

podnikateľka, venuje sa vzdelávaniu a konzaltingu v oblasti manažmentu a vedenia ľudí. V minulosti pracovala v HP na SAP projektoch v Južnej Afrike, Poľsku, Veľkej Británii, Francúzsku, Rusku a Kazachstane ako konzultant a projektový manažér. Posledné roky riadila jedno zo štyroch HP EMEA delivery centier, kde viedla 170 konzultantov, projektových manažérov, solution architektov a iných expertov.

Soňa vám prostredníctvom „case study“ položí otázku, či máte vo firme naozaj prehľad a poriadok. Odhalí čo si MYSLÍTE že robíte vo svojej firme a čo NAOZAJ robíte. Ukáže vám čo všetko môžete zmeniť a nasmerovať tak seba a svoj biznis k cieľom, ktoré nosíte zatiaľ len v hlave.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►Ján Gregor (https://sk.linkedin.com/in/jangregor1)

CEO pobočiek mimacom-u v Rakúsku a na Slovensku, zodpovedný za expanziu mimacom Group na trhy strednej a východnej Európy. Okrem roly v rámci manažmentu podporuje priamo v projektoch klientov pri zavádzaní inovácii a zmien pomocou zavádzania open source riešení a agilných metód.

Ján bude čerpať zo svojich bohatých skúseností a podelí sa o postrehy, ktoré aj jeho priviedli k zmene myslenia, v momentoch, keď sa menili jeho pracovné pozície a roly. Ukáže nám čo robiť, aby ste vedeli úspešne viesť svoju firmu aj samého seba.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►Martin Lajprík (https://sk.linkedin.com/in/martinlajprik)

Martin Lajprík je medzinárodne certifikovaný hypnoterapeut, zastával manažérsku pozíciu vo farmaceutickom priemysle a aj vďaka tomu si všimol ako princípy hypnózy ožívajú v kontexte pracovného prostredia.

V prednáške odhalí princípy, ktoré stoja za zmenou myslenia na tých najhlbších úrovniach tak, aby ste sa mohli inšpirovať a urobiť zmeny, na ktoré už dlho čakáte.