Hack Košice 2020

Popis udalosti

Po úspešnom pilotnom podujatí v roku 2019, Hack Kosice opäť privíta programátorov z vyše 35 krajín, tentoraz však bude väčší a ešte lepší.

V dňoch 28-29. marca sa uskutoční v Košiciach svetoznáma informatická súťaž hackathon, s názvom Hack Kosice 2020. Stretne sa na nej 250 slovenských a medzinárodných študentov s cieľom vytvoriť najlepší produkt využitím rôznych informačných technológií. Aj vďaka prestížnej akreditácii Major League Hacking, tento slovenský hackathon láka špičkových zahraničných študentov z vyše 35 krajín. Účasť tohto kalibru ponúka skvelú príležitosť našim talentovaným programátorom, aby si zmerali sily a vymenili cenné skúsenosti s medzinárodnou elitou.

Registrácia je otvorená!

Hack Kosice je pre študentov širokého spektra profesionálneho a akademického zamerania. Účasť prinesie množstvo cenných skúseností nielen študentom IT, ale aj študentom inžinierstva, designu, marketingu, businesu, manažmentu a iných vedných odborov. Registrovať sa možno ako jednotlivec alebo v tímoch, s nápadom alebo bez. Vzhľadom na to, že už teraz evidujeme veľké množstvo prihlášok a počet miest je obmedzený, ak na teba sedí vyššie uvedený popis, neváhaj a registruj sa na apply.hackkosice.com!

FB event: https://www.facebook.com/events/2317634761812363/