Impact Inkubátor – Registrácia

13626497_1110855305640311_5604068536739085225_n
Popis udalosti

Prihlás svoj biznis nápad do najväčšieho inkubátora a získaj viac ako 140 hodín mentoringu, 40 hodín workshopov, členstvo a pracovný priestor v Impact HUBe uprostred mesta a štartovací kapitál.

Impact Inkubátor je otvorený pre všetky podnikateľské nápady a riešenia, ktoré pomáhajú zlepšovať naše okolie alebo riešiť aktuálne spoločenské problémy. Vybrať si môžeš z dvoch kategórií:

I. Social Business

Máš produkt či službu, ktorú ponúkaš trhu. Tá musí byť dostatočne atraktívna a funkčná, aby zaujala. Okrem samotného predaja a tvorby zisku však svojim biznisom priamo pomáhaš riešiť spoločenský problém. Pre lepšiu predstavu si pozri príklady slovenských Social Business riešení: http://socialbusiness.sk/

II. Technology For Good

Vytváraš hry? Mobilné appky či sa rád vŕtaš v analytike a dávaš dátam nové využitie? Táto kategória je pre všetky IT startupy a technologické inovácie, ktoré riešia zmysluplné problémy a okrem zisku vytvárajú aj ďalšiu hodnotu pre spoločnosť. Inšpirovať sa môžeš výhercami nášho InnovationHacku: http://impacthub.sk/generujeme-ovela-dat-nastrojov-ktore-by-ludom-pomohli-sa-nich-zorientovat-usetrili-by-cas-podstata-najst-riesenie-aby-data-dostali-vyznam/

Impact Inkubátor je najkomplexnejší program na podporu začínajúcich prospešných inovácií a biznis riešení na Slovensku. Program je zadarmo a nevyžaduje si ani podielové percentá.
Prinášame Ti ho s podporou nášho strategického partnera Nadačného fondu Telekom.