Rande pre rodičov je určené pre rodičov a deti

27973455_899562576871110_2021131924847202057_n
Popis udalosti

V nedeľu sa na vás tešíme v Cvernovke aj s vašim mužom a deťmi. Rodinné podujatie je zamerané na:

#RAŇAJKY
voňavé neskoré raňajky pre malých aj veľkých

#RODIČIA SÚ V PRVOM RADE PARTNERI
rozvíjanie vášho partnerského vzťahu, lebo povedzme si na rovinu…koľko času si popri deťoch venujete s partnerom navzájom? Koľko sa NAOZAJ spolu rozprávate ? :) A ktorá z vás si už aspoň v tichosti niekedy povedala, že potrebujeme s mužom PSYCHOLÓGA!!! :)

#PSYCHOLOGICKÉ HRY
Kedy ste sa s mužom naposledy HRALI? :) Hravou formou sa spoločne s tímom lektorov zameriame na komunikáciu a autenticitu vo vzťahu. Pri hre pod vedením tímu z projektu www.otvorenahra.sk sa nielen zábavíte, ale aj zlepšíte svoje komunikačné schopnosti. Hry sú zamerané najmä na verbálnu a neverbálnu komunikáciu. Odnesiete si inšpiratívne skúsenosti a zážitky!

#ZÁBAVA
Máte možnosť zlepšiť svoje komunikačné schopnosti, potrénovať mozgové závity, precvičiť pozornosť a spoznať nových ľudí. Hlavne však ide o ZÁBAVU, ktorú si spolu užijeme 🙂

#ZÁBAVA PRE DETI
bude zorganizovaná hneď vedľa v detskom kútiku inšpirovanom montessori pedagogikou. O vaše deti sa postarajú profesionálne učiteľky.

Kapacita je obmedzená na 30 dospelých hostí, ktorí sa môžu zapojiť do otvorenej hry a 15 detí, o ktoré sa vám radi postaráme:)
V cene lístka je voňavá káva, stráženie dieťaťa, komunikačná hra a malý darček:)

Lístky sa dajú kúpiť tu: https://tickpo.sk/detail/rande-pre-rodicov-je-nedelny-brunch-urceny-pre-rodiny-381

Mediálny partner: Startitup