Rozvojová sobota: Superschopnosť do každej situácie

13051785_1188145461197298_3112484531250828786_n
Popis udalosti

Milí študenti a priaznivci,

Ak sa chcete naučiť alebo zlepšiť v tom, ako pohotovo a tvorivo reagovať v akejkoľvek situácii, najbližšia Rozvojová sobota je práve pre Vás. Praktickým, interaktívnym, kreatívnym a veselým workshopom Vás bude sprevádzať Gabi Rajniaková.

Nie je potrebné byť rodeným zabávačom, ani mať skúsenosti s herectvom, stačí mať chuť zabaviť sa a objaviť svoj potenciál. Prostredníctvom hier a cvičení Vás Gabi prevedie základmi improvizačného divadla, ktoré rozvíja rôznorodé schopnosti: komunikačné a prezentačné zručnosti, aktívne počúvanie, prijímanie návrhov druhých, budovanie dôvery, empatia, práca v tíme, sebaistota, riešenie problémov, kreativita. V bezpečnom prostredí plnom zábavy zistíte, že aj Vy túto superschopnosť máte a na vlastnej koži si vyskúšate ako sa s ňou dá narábať a používať ju v praxi.

Gabi Rajniaková je členkou a lektorkou improvizačného divadla Funnylicious, multikultúrneho improvizačného divadla, ktoré okrem vystúpení ponúka kurzy improvizácie v Bratislave. Pohybovému divadlu, improvizácii a pantomíme sa venovala od mladosti a už vyše 10 rokov spoluorganizuje festival PAN v Liptovskom Mikuláši. Vyštudovala liečebnú pedagogiku, ktorá využíva umelecké prostriedky na terapeutické a podporné účely. Po magisterskom štúdiu v Nemecku sa vrátila naspäť na Slovensko, kde od roku 2009 pôsobí ako profesionálny zdravotný klaun v združení Červený Nos Clowndoctors. Miluje pestrosť života plného zábavy a prekvapení, v ktorom je každý deň iný a svoj voľný čas delí medzi cestovanie, dobrovoľnícke a kultúrne aktivity.

Pre prihlásenie sa na Rozvojovú sobotu je potrebné napísať email na [email protected]s.com a maximálny počet účastníkov je 16.

Zúčastniť sa môžu len študenti vysokých (alebo stredných) škôl. Workshop je bezplatný, začína o 9:00 (končí o 12:00) a už 30min pred začiatkom vás bude čakať voňavá káva, horúci čaj a chutné keksíky.

Tešíme sa na vás :)