Strasti a radosti sociálnych sietí / prednáška

18921203_1330941860334799_6679323050094918540_o
Popis udalosti

Dievčatá zo Vzdelavaren.sk pripravili posledné predprázdninové pokračovanie Internetovej akadémie. Marian Jaslovský z komunikačnej agentúry Mindshare príde porozprávať niečo o strastiach a radostiach, s ktorými sa môžete stretnúť na sociálnych sieťach. Skrátka, také zo života :)

MARIAN JASLOVSKÝ, hudobník, novinár, publicista, autor štyroch úspešných kníh, od roku 2011 aj social media manažér, pracujúci hlavne pre agentúru Mindshare Slovakia je na Facebookou známy aj ako zakladateľ často kopírovaných skupín Susedská burza (blšia skupina), Susedský sekáč a Susedská obživa. Osobná stránka: www.jaslovsky.sk

Vo svojej prednáške bude hovoriť o facebooku, ako z neho dostať čo najviac, a čomu sa radšej vyhnúť. Facebook používajú aj u nás milióny ľudí a aj keď nepropagujeme svoj alebo niečí biznis alebo nejaké svoje aktivity, na facebooku nechávame jasnú správu o sebe. Prednáška je určená pre tých, ktorí chcú túto komunikáciu zlepšiť. Alebo sa len pobaviť.

Počet účastníkov je limitovaný, zabezpečte si svoje miesto už teraz!

Registrácia: https://goo.gl/PtbFkH
Vstupné: 12 € predpredaj (15 € na mieste)
Lístky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11377/strasti-a-radosti-socialnych-sieti
____________________________________________
Vzdelavaren.sk a Banka Žilina vám prinášajú Internetovú akadémiu aj v roku 2016 – sériu prednášok na témy krútiace sa okolo internetu. Chcete vedieť viac? Kliknite na www.internetova-akademia.sk.