TEDxTrenčín 2017 – Plus mínus

21200633_1396622960405881_5371293117574356472_o
Popis udalosti

Obľúbená konferencia TEDxTrenčín sa po roku opäť vracia na Trenčiansky hrad. Posledná septembrová sobota (30.9.2017) bude patriť myšlienkam hodným šírenia. A tentoraz sa bude celé podujatie niesť v znamení témy plnej protikladov „Plus mínus“.

Čo všetko vás čaká? Špičkový slovenský historik, kozmopolitka, bývalý väzeň, módna návrhárka, akordenoistka, či pokroková učiteľka. To je len zlomok rečníkov, ktorí vystúpia s rôznorodými témami na jednom pódiu. Uznávaní odborníci, či nadšení propagátori. Za každým z nich sa skrýva príbeh, ktorý je hodný šírenia a myšlienky, ktoré vás nadchnú. Viac o všetkých 14 rečníkoch sa dozviete tu: http://tedxtrencin.sk/recnici.

Nuda nehrozí ani počas prestávok. Vonku budú pripravené pohybové aktivity, ako napríklad skákanie cez gumu. Kreatívci si budú môcť vlastnoručne vytvoriť tašku či tričko alebo preveriť svoj hudobný sluch pri jukeboxe. A nezabúdame ani na milovníkov spoločenských hier. Všetci sa vyšantia do sýtosti.

V cene vstupenky je aj celodenný catering – od ľahkej desiaty ku kávičke, cez dvojchodový obed, poobedný snack, chutnú večeru a sladké maškrty. Neobmedzený prísun kávičky z lokálnej pražiarne a nealko nápojov je samozrejmosťou. A TEDxTrenčín nekončí ani talkom posledného rečníka. Zábava pokračuje networkingom s ďalšími prekvapeniami, ktoré budú stáť za to.

Strávte aj vy nezabudnuteľný deň plný inšpiratívnych momentov s ľuďmi, ktorí sú vašou krvnou skupinou. Garantujeme, že ich nájdete :).