TEMNÉ KECY Online

Popis udalosti

Temné Kecy stand-up komedy show natvrdo a bez cenzúry rovno vo vašej obývačke?!

19. apríla 2020 sa mala uskutočniť ďalšia veľkolepá premiéra najtvrdšej stand-up komedy show Temné Kecy . Tiež si sa na ňu tešil a pandémia ti to prekazila? Nezúfaj , nič nie je vďaka onlajnu stratené! Slobodu pohybu možno obmedziť , slobodu prejavu však nie.
Pre veľký záujem Temné Kecy prinesú v stanovenom termíne , 19.4. 2020 o 20.00 hod, priamo k vám domov (alebo kde len chcete) svoju najnovšiu premiérovú show z februára 2020 v HD televíznej kvalite , ktorá ponúkne dve a pol hodiny najlepšieho česko-slovenského stand-up humoru! V tomto nadupanom zázname z Atelieru Babylon , to za vás na plné gule povedia špičky slovenskej stand-upovej scény ako :Ladižo, ktorý situáciu vôbec nepodceňuje, lebo si ešte pamätá španielsku chrípku, Jerry Veľmajster, ktorý sa medzičasom stal militantným vegánom a podnikol útoky na predajne Mäso-údenín, Heňo Fačkovec z Nitry, ktorý je ako politológ na situáciu bez peňazí zvyknutý, skvelá stúpajúca hviezda česko – moravskej scény Libor Macháček, ktorý sa pristavil cestou z Tatier (áno, niektorí Česi sa vracajú)!, stále populárnejší a obľúbený herec Števo Martinovič, open mic Jožo Skladník a pre spestrenie skvelý hudobný hosť , speváčka KS Loops.
Show bude po zakúpení lístka dostupná 48 hodín (a 4 hodiny budete mať na jej dopozeranie)
Len za 9 € dostanete normálny listok / online prístup / a za 15 € VIP lístok / online prístup / , ktorým môžte podporiť kultúru a ľudí ktorí z nej žijú ! Teplé rožky vám dodať nevieme, ale pravidelnú dávku smiechu vám uprieť nedokážeme.
Smiech lieči priatelia . !!!
Temné Kecy stand-up komedy crew .