Workshop: Ako sa vymaniť z kolobehu iracionality

Screen Shot 2017-12-11 at 14.05.00
Popis udalosti

Chybné rozhodnutia nám môžu zruinovať život, pripraviť nás o peniaze, priviesť firmu ku krachu…

Problém ľudského rozhodovania tkvie v tom, že naše myslenie je neustále ovplyvňované určitými tendenciami alebo anomáliami, ktoré sa u nás vyvinuli evolučne a kedysi nám pomáhali prežiť, ale v dnešnej dobe nás často vedú k iracionálnym rozhodnutiam.

Viete prečo má podvedomá myseľ náskok pred tou vedomou? Viete akú úlohu v procese rozhodovania hrajú emócie? Na workshope sa naučíme to, ako rozhodovací proces neodfláknuť a rozpoznávať mentálne skratky v našom myslení.

Prečo by ste mali prísť:
Ak nutne hľadáte odpovede na nasledujúce otázky:
Prečo si po každej cigarete poviete, že je tá posledná a nakoniec aj takneodoláte?
Prečo je čokoláda silnejšia ako vy?
Prečo máte v skrini kopec nepotrebných vecí?
Prečo si každý deň poviete, že už od zajtra začnete chudnúť?
Prečo neviete svoju hlavu odtrhnúť od počítača?
Viete akú úlohu v procese rozhodovania hrajú emócie a aké triky na vás skúša podvedomá myseľ?

Pre koho je workshop určený:
Pre všetkých, čo chcú spoznať chyby v rozhodovaní, rozpoznávať ich, a robiť tak múdrejšie rozhodnutia.

Ciele workshopu:
Príďte medzi nás a dozviete sa ako funguje vaša myseľ, ako pretvoriť nefunkčné návyky v návyky funkčné a ako sa rozhodovať tak, aby vám to prinieslo úžitok a spokojnosť.

Ako bude workshop prebiehať:
Interaktívnou zážitkovou formou.

Čas:
18:00-20:00

Miesto konania:
Impact Hub Bratislava

Kapacita workshopu:
Kapacita je obmedzená na 20 miest.

Lektorka workshopu: Olívia Hurbanová:
Lektorka, trénerka a mentorka
Olívia sa viac ako desaťročie venovala školeniam mäkkých i tvrdých zručností, medzinárodnému obchodu a projektovému riadeniu. Posledné roky ste ju mohli stretnúť v spoločnosti Lenovo, kde bola takmer 4 roky celou dušou oddaná vzdelávaniu. Momentálne vedie vlastnú tréningovú agentúru zameranú na rozvoj mäkkých komunikačných zručností, to všetko na základe najnovších poznatkov z behaviorálnej biológie a neurovedy. Po boku špičky slovenského reklamného sveta zastrešuje predmet Komunikácia v Creative Academy. Na Ekonomickej univerzite vyučuje svoj vlastný koncept Zručnosti budúCNOSTI (future skills) ako akreditovaný predmet v rámci predmetu Leadership. Olívia nemá rada stereotyp a obzvlášť ten v myslení. Vysvetlí vám prečo je fajn narúšať zaužívané pravidlá, spochybňovať autority, status quo, či vaše skalopevné presvedčenia. Možno aj vďaka nej zobudíte v sebe spiaceho rebela.

topcoach.sk: tento workshop je súčasť konceptu topcoach.sk, ktorého cieľom je uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom LeTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi.

Tešíme sa na vás, tím topcoach.sk ([email protected], 0914 703 900).

Mediálni partneri: startitup.sk, meeto.info