Exotický hotel v Karibiku hľadá posilu. Zaplatia ti celý pobyt a všetky výdavky, stačí iba prísť

  • Výnimočná brigáda na Arube čaká iba na teba
  • Hotel hľadá content creatora, všetko zaplatí
  • Zmeň svoje leto na nezabudnuteľný zážitok v Karibiku
aruba hotel luxus pláž práca
Ilustračný obrázok, Instagram/reprofoto/boardwalkhotelaruba
  • Výnimočná brigáda na Arube čaká iba na teba
  • Hotel hľadá content creatora, všetko zaplatí
  • Zmeň svoje leto na nezabudnuteľný zážitok v Karibiku

Nebavia ťa obyčajné letné brigády, počas ktorých robíš stereotypnú prácu a zarobíš peniaze, ktoré ti zmiznú z účtu ešte do konca prázdnin? Máme tu pre teba ponuku, ktorá ti môže zmeniť celé leto a priniesť zážitok na celý život. Je v tom len jediný háčik – musíš vycestovať do Južnej Ameriky.

Päťhviezdičkový hotel na Arube totiž hľadá content creatora na tvorbu obsahu na sociálne médiá, aby inzeroval jednu z nehnuteľností na tomto exotickom ostrove. Keď si prečítaš popis práce, tak zistíš, že ide o ponuku, ktorú len tak ľahko nenájdeš. Nielen, že to máš celé zadarmo, dokonca aj dostaneš zaplatené.

Hotel ti všetko preplatí, stačí iba prísť

Pokiaľ sa ti podarí získať prácu, o ktorú majú záujem stovky uchádzačov z celého sveta, stráviš mesiac v luxusnom hoteli v Karibiku bez toho, aby si zaplatil jediný cent. Navyše ešte za svoju prácu aj dostaneš zaplatené. Túto exkluzívnu ponuku zverejnil Boardwalk Boutique Hotel, ktorý sa nachádza na ostrove Aruba.

Pokiaľ máš pocit, že táto ponuka znie príliš dobre na to, aby bola skutočná, ešte nekončíme. Hotel ti dokonca uhradí letenku tam aj späť a poskytne ti prenájom auta počas celého pobytu. Všetko, čo musíš robiť, je snímať fotky a videá a odprezentovať oázu a dobrodružstvá v okolí v tom najlepšom svetle.

Na uľahčenie práce hotel tomuto zamestnancovi umožní prístup do celého objektu. Šťastný uchádzač, ktorý prácu napokon dostane, bude môcť bývať v rôznych izbách hotela, vrátane súkromných víl, pričom všetky z nich sú vybavené grilom a hojdacou sieťou, uvádza Supercar Blondie.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Boardwalk Boutique Hotel Aruba (@boardwalkhotelaruba)

Okrem iného by si mal aj možnosť vyskúšať si všetko vybavenie a aktivity, ktoré hotel ponúka. Budeš môcť využívať oba hotelové bazény, kúpele a, samozrejme, večeru grátis v luxusných reštauráciách v areáli hotela. Okrem toho ti tiež ponúkajú „vreckové“ a preplatia ti všetky výdavky, ktoré na ostrove učiníš. Stačí teda, naozaj, iba prísť.

The Boardwalk Boutique Hotel túto pracovnú pozíciu ponúkal už počas minulého roka a tento krok sa im osvedčil. Nejde teda o akýsi experiment, ale o niečo, čo funguje a pracovná ponuka je teda relevantná. 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Boardwalk Boutique Hotel Aruba (@boardwalkhotelaruba)

„Minuloročná spolupráca bola obrovským úspechom,“ povedala marketingová manažérka Boardwalk Shari Sield. „Nevieme sa dočkať, s čím príde tohtoročný content creator.“

V roku 2022 túto prácu získala Tess Gerdermann, ktorá bola z tejto skúsenosti viac než nadšená a celý výlet zdokumentovala na sociálnych médiách. Oznam pre všetkých záujemcov – čas na to, aby si sa prihlásil, máš iba do piatka 2. júna. 

Zdroje: Supercar Blondie, Instagram/boardwalkhotelaruba, Instagram/boardwalkhotelaruba 2

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá