Fico a jeho vtip o susedovej mačke pretavil šikovný vývojár do hry, ktorá baví Slovensko

  • Nová videohra s názvom Hranol Zabil Mačku! žne na internete úspech
  • Stojí za ňou stránka Bombis, ktorá prináša politicko-satirické online hry
lol
bombis.sk
  • Nová videohra s názvom Hranol Zabil Mačku! žne na internete úspech
  • Stojí za ňou stránka Bombis, ktorá prináša politicko-satirické online hry

Slovensko v máji tohto roku zaujala Ficová tlačová konferencia, z ktorej nahnevaný Robert Fico odišiel s poriadne červenou tvárou. Stalo sa tak hneď po prednesení vtipu, ktorý ešte dlho rezonoval v médiách. Na otázky, ktoré sa týkali dôchodkov, teda k téme brífingu, odpovedal bez problémov. Na ďalšie však už novinári odpoveď nedostali.

Konkrétne išlo o tri otázky reportérky Denníka N o aktuálnej situácii v RTVS, o únose vietnamského podnikateľa a o probléme farmárov na Východe Slovenska. Po chvíľke ticha expremiér reagoval vtipom a potom odišiel. „Je pekný vtip, že sused mi zabil mačku. Sused je volič Smeru. Fico zabil mačku. Ďakujem pekne, ďakujem, že ste prišli,“ povedal a odišiel z tlačovej konferencie.

Vývojár hier, ktorí pôsobia pod stránkou Bombis.sk, si povedali, že susedova mačka vie toho priveľa a je potrebné ju umlčať. Vytvoril preto nefalšovanú slovenskú videohru Hranol Zabil Mačku!. Dokážeš spolu s Hranolom a Našimi ľuďmi poraziť susedovu mačku? Pre istotu sa otestuj. Hrať môžeš na počítači, priamo cez browser alebo si stiahnuť hru na Android z Google Play.

Pri dobrodružstve plnom nástrah ťa bude sprevádzať napínavá hudba, vtipné hlášky bývalého premiéra, ale aj po nemecky hovoriaci Richard Sulík padajúci zo stromu. V hre samozrejme nemôže chýbať ani asistentka Trošková či kapitán Danko veslujúci na svojej vysnívanej plťke. 

V portfóliu Bombis.sk nájdeš aj videohru s názvom ĽSNS Wild Hunt (Paintball edition). Tá sa odohráva priamo v prostredí parlamentu a tvojou úlohou je umlčať vykrikujúcich náckov v zelených tričkách vďaka paintball pištoli. Vyskúšať môžeš aj takzvaný Plavčanov simulátor. V ňom budeš mať možnosť opýtať sa ho akúkoľvek otázku a on ti zaručene odpovie s obkľukov jemu vlastnou.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech