Forbes 30 pod 30 spojí tých najtalentovanejších Slovákov už zajtra

  • Forbes magazín aj tento rok prichádza s jedinečným eventom 30 pod 30
  • Na jednom mieste sa stretnú desiatky talentovaných Slovákov, ktorých sa oplatí spoznať
  • Celodenná konferencia sa tentokrát bude konať v utorok, 17. apríla v bratislavskej Starej tržnici
forbes_30_pod_30_2018_baner-forbes-web
Forbes
  • Forbes magazín aj tento rok prichádza s jedinečným eventom 30 pod 30
  • Na jednom mieste sa stretnú desiatky talentovaných Slovákov, ktorých sa oplatí spoznať
  • Celodenná konferencia sa tentokrát bude konať v utorok, 17. apríla v bratislavskej Starej tržnici

Slovenská verzia svetoznámeho magazínu Forbes si aj tento rok pripravila jedinečné celodenné podujatie, ktoré spojí bystré mladé hlavy slovenského biznis prostredia. Event, ktorý sa bude konať 17. apríla v bratislavskej Starej tržnici prinesie množstvo inšpirácie a celý deň zaplnia pódiové diskusie s domácimi aj zahraničnými hosťami, rozhovory a prezentácie.

Event 30 pod 30 už tradične príhovorom otvorí šéfredaktor magazínu Forbes Slovensko, Juraj Porubský a hneď na to sa pustí do rozhovoru s prezidentom SR Andrejom Kiskom, jeho synom, A. Kiskom mladším a dcérou Natáliou, ktorí stoja za mimoriadne úspešnými projektmi Credo Ventures a HubHub. Zaujímavé príbehy prídu porozprávať aj Slováci, ktorí prerazili za oceánom, na svoje si prídu milovníci technológií, zistíš ako budovať značku na sociálnych sieťach.

Stáť za to bude aj prezentácia s názvom From hero to zero and back!, naučíš sa ako tvoriť lovebrand a diskusia prebehne aj na tému Aké Slovensko si predstavujem – Slovensko kde chcem žiť, tvoriť, podnikať. Tu sa predstaví CEO Martinusu, Michal Meško a CEO Promiseo, Peter Šoltés, dvaja zo zástupcov aktuálneho rebríčka Forbes Slovensko 30 pod 30.

Okrem toho, že tu stretneš napríklad Sajfu, Goga, CFO úspešného českého startupu kiwi.com, Juraja Strieženca, príde aj Martin Zahuranec z Eyerimu, do jednej z diskusií sa zapojí Peter Irikovský, CEO, Exponea, svoje lovebrandy predstaví Žufaňa, Pure Nuts aj Koun, a to je len zlomok programu (celý ho nájdeš TU). Event vyvrcholí odovzdávaním Ocenení 30 pod 30.

Zabudnúť nesmieme však ani na bohatý sprievodný program podujatia. Ten vyplnia akcie ako Car Pitch!, kde nádejní podnikatelia dostanú šancu predstaviť svoj projekt investorovi počas 15-minútovej jazdy autom, Fit zóna! bude k dispozícii pre tých, ktorí si chcú dopriať pohyb, experti zo Slovenskej sporiteľne poradia v Biznis zóne!,  Zahraj sa zóna! ťa unesie do virtuálnej reality a experti z právnickej kancelárie Brichta & Partners poradia s ochranou tvojho nápadu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech