Foursquare prekopáva svoju appku

Šandi / 27. júla 2014 / Business

Foursquare zmenil spôsob prihlasovania sa z lokácií. Od predvčera sa uŽ „čeknete“ jedine z novej aplikácie s názvom Swarm. Podľa údajov poskytnutých prevádzkovateľom služby majú aplikáciu v mobile už viac ako tri štvrtiny užívateľov Fousquare.

Autori sa v minulosti rozhodli doporučovanie miest oddeliť od prihlasovania z toho dôvodu, že bolo využívané malým percentom užívateľov. Špecializované aplikácie preto podľa nich dávajú zmysel, nech už si o tom myslíte čokoľvek. Fousquare ďalej mení logo, aby tých zmien nebolo málo. Služba sa chce znovu vryť do povedomia užívateľov, tentoraz s filozofiou dvoch aplikácií.

S tým by logo malo pomôcť. Výhľadovo sa služba naučí niečo o vás. Prípadne bude na základe vašich preferencií zobrazovať tie správne podniky a miesta. Nie všetci na rovnakom mieste preto po otvorení Fousquare uvidia to isté. Ak si nainštalujete obe aplikácie, budú spolupracovať. Inými slovami sa vo Fousquare opäť objaví tlačidlo na prihlásenie sa z lokácie.

Jedna novinka sa týka konkrétne Swarm. Za niekoľko týždňov totiž dorazí variant aplikácie pre Windows Phone. Do tej doby sa môžete stále prihlasovať z aplikácie Fousquare.

Zdroj: techcrunch

Pridať komentár (0)