Plavíš sa a na brehu horí ľudské telo, vedľa toho stojí krava. India je šialená

Šéfredaktor Denníka N Kostolný: Moja duša sa nedá kúpiť Pentou

Ivan Mikloš: Obávam sa, že Matovič nemá na to zmeniť Slovensko.

Fpt Slovakia opäť hľadá zamestnancov. Možno práve Teba.

  • Prichádza Big Head! Je to veľký IT makač, ktorý hľadá nových ľudí. Nielen ITčkárov, pokojne aj ľudí od peňazí či personalistov. Nie si to práve Ty? Think IT!
f4cc47f2-2f86-4dec-b6fa-3a8490cff19c
  • Prichádza Big Head! Je to veľký IT makač, ktorý hľadá nových ľudí. Nielen ITčkárov, pokojne aj ľudí od peňazí či personalistov. Nie si to práve Ty? Think IT!

Začnime od regiónu. Fpt Slovakia sídli v metropole východu, v Košiciach. Takže ak žiješ niekde po blízku alebo sa chceš na východ vrátiť domov, čítaj ďalej! Alebo ak hľadáš nové zamestnanie, Fpt Slovakia má pre Teba dvere otvorené. Voľné sú pozície na oddeleniach application development, consulting & support, testing, project management, personálnom alebo finančnom.

b5295103-2656-4966-9661-195a82ea4503

 

Ak prídeš a zamestnáš sa, nebudeš prvý! Fpt Slovakia oslovila už mnohých pred Tebou.  Minulý rok si aj vďaka projektu “PLAY IT – Presaď sa IT [aj ty]” našlo prácu takmer 50 nových IT- a non-IT-čkarov. Práve pre úspech minuloročnej kampane prichádza spoločnosť s novou. Jej tvárou je Big Head, FPT IT guru, makač, ktorý sa riadi heslom “Think IT”. Heslom Think IT to žije aj vo firme. Nejde iba o slogan novej komunikácie, ale aj o message celého brandu Fpt Slovakia v jej ďalšej práci a smerovaní.

 

A tá má teda namierené vysoko! Aspoň to tvrdí Róbert Packaň, špecialista pre komunikáciu v FPT: “Minulý rok sa nám stanovené ciele spoločnosti podarilo naplniť. Ambíciou korporátneho plánu do roku 2020 je generovať tržby v objeme 1 mld. USD a zamestnávať 30 tis. zamestnancov na celom svete. Aj naše plány v Košiciach na tento rok sú stanovené ctižiadostivo, s čím súvisí potreba tvorby nových pracovných miest.”

8f9ed5bd-1019-4ccb-9b11-72dffe8e45a5

 

Fpt Slovakia už dlhodobo ponúka stabilné pracovné miesta s možnosťou profesného rastu a neustáleho napredovania. Aaaaale, lákať by Ťa mohla aj kvalita pracovného prostredia! Veď nie je jedno, kde tráviš drvivú väčšinu dňa, nie? FPT nedávno získala ocenenie v súťaži Zdravá firma v kategórii Najlepší nováčik. V odbornej porote sedeli ľudia z Ministerstva zdravotníctva SR, zo slovenského WHO, z Falck SK a rozliční HR ľudia, ktorí fakt vedia, ako to vo firmách vyzerá.

 

A títo všetci sa zhodli na tom, že FPT je nad priemerom. Tak napríklad ľudia v FPT majú v budove oddychové zóny. Takže ak si chcú oddýchnuť, tak počas dňa majú kde na nejaký ten čas úplne zresetovať. Alebo chceš pracovať viac z domu? Žiaden problém. Firma si svojich ľudí váži, a preto organizuje rôzne interné eventy tak, aby košický FPT-eri mali vyvážený osobný a pracovný život. Veď k tomu hádam chceme všetci smerovať, nie? Viac o Zdravej firme a spomínanom ocenení nájdeš tu.

 

Čo myslíš, práca s ambíciami a v prostredí, ktoré podporuje ich napĺňanie, by mohla byť celkom príjemná zmena, nie? Prídi a stretni FPT a Big Heada v Košiciach už budúci týždeň – 9. 3. 2016 na AmCham Job Fair v Double Tree by Hilton alebo neskôr, 15. a 16. 3. 2016, na Dňoch príležitostí v knižnici TUKE. Tam sa dozvieš viac a možno sa aj zamestnáš s víziou krajších a zdravších zajtrajškov. Think IT! :)

Najnovšie video

Najnovší podcast

Plavíš sa a na brehu horí ľudské telo, vedľa toho stojí krava. India je šialená

Najnovšie