Fusakle ukryjú plechovky s ponožkami v niekoľkých mestách. Ľudí vyzývajú, aby ich našli

  • Fusakle vytipovali 100 miest, na ktorých tím značky ukryje 100 plechoviek naplnených originálnymi ponožkami
  • Ak ich nájdeš, sú tvoje. Stačí, ak vybehneš von a pustíš sa do pátrania
funnn
Fusakle
  • Fusakle vytipovali 100 miest, na ktorých tím značky ukryje 100 plechoviek naplnených originálnymi ponožkami
  • Ak ich nájdeš, sú tvoje. Stačí, ak vybehneš von a pustíš sa do pátrania

Dnes už česko-slovenská značka pestrofarebných ponožiek Fusakle sa rozhodla spríjemniť ti jesenné obdobie. Okrem ich novej kolekcie spúšťa projekt s názvom Fusakle v meste, vďaka ktorému môžeš získať farebné ponožky zadarmo a navyše pritom spoznať nové miesta. O čo ide?

Počas posledného októbrového víkendu, 26 – 27. 10. 2019,  bude v Bratislave, Prahe, Košiciach a v Brne ukrytých 100 plechoviek na vopred vybraných miestach. Na základe indícií a súradníc môžeš tieto miesta nájsť a získať plechovku, v ktorej sa budú nachádzať ponožky od obľúbenej značky Fusakle, za ktorou stojí Janči Anguš.

Gepostet von Fusakle.sk am Montag, 16. September 2019

„Tieto plechovky ťa upozornia na miesta, ktoré sú niečím výnimočné a zaujímavé. Chodíme okolo nich každý deň, no netušíme ich príbeh a častokrát nás prekvapí, čo všetko sa nachádza a odohráva v našej bezprostrednej blízkosti. Obrie slnečné hodiny v Bratislave, obrátená pyramída v Košiciach, nadrozmerné mravce v Brne alebo skejterský raj v Prahe. A to je len zlomok toho, čo všetko sa ukrýva v našich mestách,” vyjadril sa tím značky pre Startitup.

zdroj: Fusakle

Takýmto originálnym spôsobom chce značka vylákať von všetkých fanúšikov pekných ponožiek, ktorí majú chuť spoznávať neobyčajné miesta a ich mikropríbehy. Celá akcia pripomína takzvaný „geokešing“, teda hľadanie pokladu podľa súradníc a nápovede. 

Plechovky s ponožkami môžu byť naozaj všade, aj tam, kde by si to nečakal. Možno ich nájdeš zavesené na strome, na soche, za dopravnou značkou alebo aj schované v tráve či niekde zavesené na šnúrke. Maj teda oči na stopkách.

„Je to veľmi dobrá zábava na víkend bez potreby cestovať niekam ďaleko. Ak patríš medzi ľudí, ktorí radi bádajú, určite využi tento víkend na potulky mestom a spoznajte ho inými očami.”

Ak plechovku nenájdeš, alebo ju niekto našiel pred tebou, nezúfaj. Sú pripravené aj ďalšie plechovky s Fusaklami v súťaži. Stačí, ak sa odfotíš na mieste, kde si hľadal. Zdieľaj fotku na svoj Instagram a Facebook, zadaj hashtag #Fusaklevmeste #Podvon a si v hre.

Všetky potrebné  informácie nájdeš na na www.fusaklevmeste.sk.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK