Hackaton a food festival v jednom, sen programátorov splnený

  • V novootvorenom Twin City sa už tento utorok 13.6. uskutoční výnimočná kombinácia eventov, na ktorej nesmie chýbať žiaden milovník programovania a dobrého jedla.
hackathon
archív Expone
  • V novootvorenom Twin City sa už tento utorok 13.6. uskutoční výnimočná kombinácia eventov, na ktorej nesmie chýbať žiaden milovník programovania a dobrého jedla.

Exponea Hackaton a Street Food Meating

Exponea bude vo svojich priestoroch hostiť Web Personalization Minihackathon pre JavaScript, HTML a Python nadšencov. Aj vďaka úspešnej niekoľko miliónovej investícii sa z malého Exponea tímu stala behom roka najrýchlejšie rastúca firma v oblasti marketingovej automatizacie a pokročilej dátovej analytiky s využitím A.I. s takmer 90 špecialistami, ktorá je postavená práve na JavaScripte a Pythone.

O občerstvenie počas Hackatonu sa postarajú foodtrucky NYC Corner, Foodstock, Waff a Le Beef, ktoré budú v TwinCity odparkované v rámci eventu StreetFood Meating a ktorých špeciality budú môcť ochutnať účastníci hackatonu vďaka Exponea zdarma.

Program Hackatonu:

17:30 – 18:00 – Otvorenie brán, registrácia, streetfood!

18:00 – 18:15 – Predstavenie pravidiel a odštartovanie hackovania

18:30 – 22:00 – Programovanie, tvorenie a príležitostné maškrtenie

22:00 – 22:30 – Prezentovanie a vyhodnotenie

Pravidlá:

Po zadaní sa účastníci rozdelia do tímov po max. 3 členov. Na vypracovanie riešenia dostanú 3,5 hodiny. Úlohou bude vytvoriť vlastnú personalizáciu s pomocou Exponea, ktorú už teraz využíva BMW, Kiwi.com, ZOOT a mnoho ďalších biznis a e-commerce lídrov. Tímy dostanú podporu a poradenstvo priamo od Exponea zamestnancov.

Cena:

Unikátny Amazon Echo Dot v edícii Exponea pre hlasové ovládanie dát a k tomu 1000 EUR

Ak sa ukáže, že riešenie prinesie merateľnú finančnú hodnotu.

Registrácia TU

Ak nestihnete prísť do Exponea v tento deň, tak sa zastavte v jej priestoroch počas trvania Street Food Meatingu od 12.6. do 14.6. od 11:00 kedy sa otvárajú Food trucky.

Waff Ultimate Sweetness

zdroj: FB Waff Ultimate Sweetness

Waff mini-waffličky preliate belgickou čokoládou so sorbetom brriolette (čučoriedka, malina, fialka)

NYC Corner 

zdroj: facebook NY Corner / instagram @smrzfr

Foodstock

Zázrak zrodenia gyozy prebieha priamo pred vašimi očami. Plné lásky, s troškou zeleninky sa vysaunujú v bambuse. Následne jemnučko zbronzovatejú na gréckom olivovom oleji. A nakoniec sa jemnou masážou nakrémujú neskutočne lahodnou teriyaki omáčkou a trošku vyparádia sezamom a edamame.

zdroj: facebook foodstock

Zdroj: tlačová správa

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech