Hipsteri chodia do roboty na bicykli a chlapi na novom 6×6 Defender!

  • Hipsteri chodia do roboty na bicykli a chlapi na novom 6x6 Defender!
image_1439492383.jpeg
  • Hipsteri chodia do roboty na bicykli a chlapi na novom 6x6 Defender!

 

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD!

Poznáš ten typ automobilu, ktorý budeš chcieť vlastniť už od prvého pohľadu naň? Hovoríme o tom type, ktorý je vrcholne nepraktické vlastniť, „živiť“ a financovať, a aj napriek tomu ho budeš chcieť! Kahn Design Huntsman Defender 6×6 musíš vidieť!

 

Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6

 

KAHN DESIGN FLYING HUNTSMAN 110 WB 6X6

Britský úpravca Kahn Design vystavoval na Land Rover Feste model, ktorý si získal priazeň nejedného fanúšika veľkých mašín. Flying Huntsman 110 WB 6 × 6 koncept je automobilom, ktorý si pravdepodobne nebudete môcť dovoliť, no budete ho aj tak chcieť vlastniť!

 

Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6

Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6

 

ŠESŤKOLESOVÝ LAND ROVER

Tento automobil so šiestimi kolesami je postavený na základe Land Roveru Defender 110 a je označený kódovým označením misia 1. Flying Huntsman 110 WB 6 × 6 koncept skrýva pod kapotou až 6,2-litrový motor V8 LS3 GM schopným výkonu 430 koní. V kombinácii so 6-stupňovou automatickou prevodovkou a úpravou zavesenia kolies, bŕzd a výfukového systému, ide o poriadnu automobilovú chuťovku, čo poviete?

 

Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6 koncept 2015

 

ŠTVORKOLESOVÁ VERZIA LONGNOSE

Štvorkolesová verzia pomenovaná 105 Longnose má taktiež za sebou svoje predstavenie. Po prvýkrát sa predviedla na švajčiarskej show a bude pravdepodobne populárnejšou voľbou medzi kupujúcimi. Z akého dôvodu? Jednoducho sa bez problémov „ustajní“ do väčšiny bežných garáží. 

 

Verzia Longnose

 

INTERIÉR

Zaujímavo ladený interiér zaujme na prvý pohľad. 

 

Interiér

Zaujímavo ladený interiér

 

SPLNENÝ SEN NEJEDNÉHO ZBERATEĽA

Splnený sen nejedného automobilového nadšenca, ktorý debutoval na marcovom autosalóne v Ženeve, dielo jedinečného úpravcu označené vojensky znejúcim názvom Flying Huntsman 110 WB 6×6 a netuctová zberatelská „hračka“ vychádzajúca z kultovej rady Land Rover Defender je na predaj!

 

Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6

 

CENA

Automobil označený „Prototyp Misia 1“ môže byť váš za 309-tisíc amerických dolárov, v prepočte 280-tisíc eur! Že je to priveľa? Áno, väčšina z nás si ho jednoducho nebude môcť nikdy dovoliť! Pre tých ostatných treba dodať, že je to podstatne menej, než to, čo by zaplatili za Mercedes-AMG G63 6×6! 

Stále váhate? Jednoducho asi nie je reč o vás! Kto by nechcel vlastniť toto „army“ vozidlo so šiestimi kolesami? Viete si predstaviť, že by ste sa stali majiteľom takého výnimočného stroja, kam by ste ho vzali na testovaciu jazdu? 

 

6-kolesový skvost môže byť váš za 280-tisíc eur!

Kahn Design Flying Huntsman 110 WB 6x6

zdroj: autobazar.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech