Hlad nepočká. Toto sú najrýchlejšie fast foody, kde sa naješ kvalitne

  • Zabudni na vysušený kebab alebo studenú pizzu
  • Vybrali sme pre teba najlepšie fast foody, kde na nenaješ len rýchlo, ale aj chutne
fst
TASR; Instagram/reprofoto Grizzly Tacos
  • Zabudni na vysušený kebab alebo studenú pizzu
  • Vybrali sme pre teba najlepšie fast foody, kde na nenaješ len rýchlo, ale aj chutne

Petržalské langoše

Petržalská klasika je dosť diskutabilná pri téme rýchlosti. Samotná príprava je síce rýchla, no čakanie v rade kvôli ich popularite ti vie odobrať minúty z tvojej obednej pauzy. Taktiež nejde o jedlo, ktoré patrí medzi najľahšie na žalúdok, preto musíš počítať aj s tým, že v práci po obede budeš ešte slušnú dobu odfukovať. 

Nič to však nemení na fakte, že tomu, ako v tomto stánku robia toto slovensko-maďarské jedlo, sa vyrovná len máloktorá langošáreň v našej krajine. Ich ponuka sa skladá z čerstvo pripravovaných langošov a okrem klasík s cesnakom a smotanou si tam vieš dopriať aj netradičnejšie kombinácie. 

Spice Guys

Ešte chvíľku ostaneme v kalorických bombách. Šimon má za sebou jeden veľmi úspešný koncept s názvom Kaliforňan. Spolu s jeho kamarátom sa však rozhodli priniesť skutočné „junk“ klasiky ako vystrihnuté z amerických filmov. Zdravý zdravotný štýl tu ozaj nenájdeš. Pokiaľ však hľadáš podnik, v ktorom by si oslávil cheat day, tak toto je presne on. 

ff
zdroj: Spice Guys

„Na nič sa nehráme, keď všetci robia zdravé jedlá, tak my ideme do najväčších vysmážanín, a to nás strašne na tom celom baví. Druhá je tá, že sa to naozaj snažíme robiť dlhodobo. Snažíme sa podávať veľmi chutné jedlo za férové ceny s čo najlepšou obsluhou, a hlavne čo najrýchlejšie.“ Povedal pre Startitup Šimon.

Čo najviac upúta v ich menu je Nashville hot chicken sandwich. Ten sa skladá z naozaj poctivého kusu vyprážaného kuraťa, ktorý je po fritovaní ponorený do oleja z kajenskými papričkami. V ponuke tiež nesmie chýbať dezert. Z neho ti však kalorické tabuľky budú celkom isto explodovať. Ide o vysmážané Oreo v palacinkovom ceste s malinovou polevou navrchu.

Balans Bistro

Mysleli sme aj na vegánskych nadšencov dobrého jedla. Balans bistro predstavuje skutočne silnú konkurenciu každej jednej vegánskej reštaurácie. Vegánstvo pre nich nie je len akýsi trend, ale žijú ním naplno. Keď sme však pri tej rýchlosti, tak ti odporúčame ich denné menu. To otestoval aj Čiližrút v jeho recenzii pre Startitup

Dnes sem ale s obrovskou chuťou chodia aj mäsožravci, lebo kuchyňa Balansu je nekompromisná a extrémne plnochutná.
zdroj: Čiližrút/Balans Bistro

To, ako Balans bistro pracuje so surovinami, prinútilo nejedného mäsožravca zavítať sem. Nesnažia sa len o frašky a umelé náhrady mäsa. V skutočnosti sa vyhrávajú s chuťami do takého bodu, aby si neskončil s tanierom, kde bude tofu so šalátom.

Brick Pub je miesto, ktoré by mal poznať každý fanúšik domácej kuchyne

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá