Hlasuj za najlepšie slovenské startupy na CESAwards 2015!

Alexandra Dulaková / 1. októbra 2015 / Lifehacking

Nedávno sme informovali o startupovej súťaži Central European Startup Awards 2015, v ktorej bolo aj nemalé slovenské zastúpenie. Jednotlivé slovenské kategórie už majú svojich víťazov, a teda nastal čas zahlasovať za celkových triumfantov. Medzi nimi sa nachádzajú aj silní slovenskí kandidáti.

 

Kategórie jednotlivých krajín boli nasledovné: Najlepší finančno-technický startup, najlepší investor, najvplyvnejšia žena, startup roka, či najlepší zážiťok užívateľov. V nich medzi sebou súperili slovenské startupy a slovenské postavy našej startupovej scény. Teraz však prišlo na lámanie chleba na mezdinárodnej úrovni. V kategóriach sa nachádzajú kandidáti zo všetkých krajín, medzi nimi aj Slováci, a čakajú na svoje ocenenia. Môžeš tak aj ty prispieť k rozhodnutiu, kto v druhom ročníku startupových ocenení strednej a východnej Európy získa najvyššiu cenu a teda aj najlepšie predpoklady na ďalší rozvoj. 

 

 

Tu môžeš rozhodovať o víťazovi v nasledujúcich kategóriach (aj za slovenských finalistov): 

 

Najlepší coworking priestor

Najlepšia cloudová / dátová appka 

Najlepšia finančno-technická skupina (SR: Archiles)

Najvplynejšia žena (SR: Michaela Jaková)

Najlepší startup v skupine „social impact“, vplyvu na spoločnosť 

Najlepší investor (SR: Ivan Štefunko)

Najlepší užívateľský zážitok (SR: Explain 3D)

Startup roka (SR: Aeromobil)

 

Tvoj hlas síce víťazovi jednotlivých kategórií nezaručí úplný triumf, ale získa vďaka nemu mandát, ktorý má v konečnom hlasovaní 5-člennou komisiou hodnotu jedného hlasu. Takže zavážiť hlasovaním jednoznačne môžeš. Medzi slovenskými kandidátmi sa nachádzajú aj silné a veľmi sľubné projekty a mená, ktoré nám už nejakú tú dobu vo svete robia dobré meno. Určite by teda nebolo na škodu ich aj touto formou podporiť. Tu je súhrn slovenských súťažiacich rôznych kategórií, ktorí sa tento rok CESAwards zúčastnili. 

 

Zdroj: CESAwards 

Pridať komentár (0)