iPhone je out, nech žije NoPhone

  • Žijeme v časoch šalátov z Kickstarteru, jednoslovných messengerov ako je Yo a teraz už aj plastovej tehličky, ktorá sa bude vydávať za váš iPhone. Úsmevný projekt, ktorý ale prináša veľa pozitív :).
image_1411029188.jpeg
  • Žijeme v časoch šalátov z Kickstarteru, jednoslovných messengerov ako je Yo a teraz už aj plastovej tehličky, ktorá sa bude vydávať za váš iPhone. Úsmevný projekt, ktorý ale prináša veľa pozitív :).

Ak máte nazvyš len 12$ a nie 800$, je NoPhone ideálnym telefónom pre vás. Ďalší zo „zmysluplných“ projektov ukuchtených na Kickstarteri, kde už raisol viac ako 4k. Znie to neuveriteľne, ale aspoň vidno, že na tomto svete je naozaj všetko možné a dokonca aj umelohmotná tehlička vie na seba zarobiť :).

 

Pozrite si krátke, ale výstižné inštruktážne video :)

 

Ak ste fanúšikom technologických inovácií, tak rýchlo zabudnite, že ste tento článok niekedy otvorili, lebo NoPhone je naozaj len plastovou tehličkou so značne obmedzenými funkciami. Dúfam, že tvorcovia NoPhonu berú celý projekt len ako módny výstrelok. Na druhej strane je  pravda, že je čoraz viacej zúfalcov, čo nevyjdú bez telefónu z domu. Mať atrapu ozajstného telefónu však prináša OČIVIDNE aj pozitívne efekty, ako dosvedčujú rôzne odkazy na Kickstarteri. Pre autentickosť ich nebudem prekladať :). „With the NoPhone, my eye contact skills have improved 73%“ povedala Whitney R., jedna z bakerov. Ďalší, asi spokojný zákazník dodal, že „Because of the NoPhone, I haven’t drunk texted my ex boyfriend in one whole week.“ Tento je tiež dobrý, „I used to sleep with my phone in my hand, but my night terrors would cause me to hurl it across the room in an unconscious panic. With the NoPhone, I can still enjoy the comfort of holding a phone in my sleep, without waking up to a shattered screen. Thanks, NoPhone.“

No neberte to!!!

 

Celkom zábavne vyznie technická špecifikácia:

  • baterka – nepotrebná
  • upgrady nie sú potrebné
  • nerozbitný
  • odolný voči vode 

 

Určite z časti výstrelok, z časti možno pravda. Nechajme sa prekvapiť kedy uvidíme aj u nás vyložené prvé NoPhony niekde na stoloch kaviarní a barov.

 

 

Selfie naberá u NoPhonu úplne inú dimenziu 

 

Fotky prototypu :)

 

Parametre: Height: 5.5 inches (140 mm), Width: 2.6 inches (67 mm), Depth: 0.29 inches (7.3 mm)

 

 

Zdroj: BI, Kickstarter

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech