IT Expo Koši­ce 2015

Tina Stremenová / 13. marca 2015 / Tools a produktivita

V stre­du, 10. mar­ca zaži­li Koši­ce svo­je IT Expo, kto­ré sa kona­lo v pries­to­ro­ch uni­ver­zit­nej kniž­ni­ce Tech­nic­kej Uni­ver­zi­ty. Výstavné pries­to­ry so spo­loč­nos­ťa­mi ako Leno­vo, Sam­sung, Cre­a­ti­ve, Eset a kopu ďal­ší­ch, boli otvo­re­né až do neskorých popo­lud­ňaj­ší­ch hodín. Okrem toho vás tu čaka­li aj works­ho­py a ukážky pro­duk­tov, kto­ré si bolo mož­né vyskúšať pria­mo na mies­te. Pre tých čo to nestih­li, pozri­te si aspoň fot­ky.

 

Rozmýšľate nad kúpou notebooku? Mohli ste si tu otestovať hneď niekoľko typov od Asusu, Lenova, Aceru, DELL a MSI. 

 

 

 

A rovnako to bolo aj s mobilmi od Asusu, Lenova, Samsungu a ďalších. 

 

 

Na Expe tiež mali svoj stánok GDG Košice (Google Developer Group), ktorí ukazovali napríklad Google glass. Ponúkali aj možnosť registrácie na Košické premietanie májového eventu Google I/O v Cinemaxe, ktorú spustili len včera. A vidíte to zariadenie na tlačenie registračných lístkov? Tak to si chalani poskladali sami len deň predtým :) 

 

 

Našli sme tu niečo pre fotografov, okrem profesionálnych kúskov tu bol aj takýto foťáčik na selfie od Canonu. 

 

 

 

Nechýbali pravdaže ani hry, pre mnohých hlavná atrakcia. A predsa na čom inom by ste ich mali hrať ako na známych počítačoch Alienware od Dellu, doslova rôznych tvarov a veľkostí. 

 

 

Alebo ste si mohli skúsiť poskladať počítač - koľko skrutiek vám zostane?

 

 

Prebiehali aj rôzne prednášky ako táto od spoločnosti Canon a po nej od spoločnosti MSI, všetko s pomerne vysokou účasťou. 

 

 

Aj tento rok bolo na IT Expo požehnane stánkov a môžem povedať, že aj poriadne množstvo zvedacov. Veď prečo si tieto veci nevýskúšať aj naživo? Všetci všetko s radosťou ukázali, odprezentovali a poradili. Teraz nám už ostáva len čakať a tešiť sa na ďalšie IT Expo o rok.

 

 

 

 

 

 

Pridať komentár (0)