Jeba do ruky chce ovládnuť slovenské festivaly

  • Nápoje sú od firmy Herbert Sirupy a majú byť rovnako kvalitné ako všetky ich výrobky.
jeba titulna
  • Nápoje sú od firmy Herbert Sirupy a majú byť rovnako kvalitné ako všetky ich výrobky.

Herbert Sirupy je trnavská výroba kvalitných ovocných sirupov. Na svojej webovej stránke tvrdia, že sirupy vyrábajú hneď po privezení ovocia. Spoliehajú sa na prírodné cukry v ovocí a sladidlá a umelé esencie vraj nie sú pre nich. Sú malá firma, ktorá sa snaží využívať lokálne zdroje a prinášať nečakané mixy príchutí. Prečo sa teda taká malá firma rozhodla zvoliť tak vulgárny názov nového drinku?

jeba v kybli

foto: Herbert SIrupy/FB

Jeba do ruky je miešaný drink, ktorý je z vína a kvalitných sirupov. Má byť rovnako kvalitná ako všetky ich ostatné produkty. Potom, ako sa informácia o novom nápoji objavila na Facebookovej stránke Herbert sirupov, spustila sa pod ňou vlna komentárov. Niektoré z nich boli dosť nepríjemné a plné hejtov, iné však oceňovali nápaditosť. Na jednej strane to teda môže byť brané ako pokazenie mena malej, kvalitnej, lokálnej firmy s výbornými sirupmi. Sirupy síce zarobia, ale prísť s marketingom, ako má Jeba, je úplná trefa do čierneho.

Herbert Sirupy sa zamerali na mladých ľudí na festivaloch, ktorí chcú zažiť všetko, čo sa dá za dva dni. A pri tom všetkom sa fotia a hľadajú nové zábavné veci, ako je Jeba.

Na jednej strane po nej festivalový návštevník siahne, lebo má vulgárny názov a množstvo hejtov na internete, na druhej strane sa s ňou odfotí, kúpia si ju aj jeho kamaráti a stále dokola. Síce verím, že nápoj je chutný a kvalitný (a určite ochutnám, tak ako všetci), avšak dokonale premyslený marketing by zvýšil predaje, aj keby bola Jeba iba priemerne dobrá.

jeba vo vzduchu

foto: Herbert Sirupy/FB

zdroj: Herbert Sirupy/FB, zdroj titulnej fotografie: Herbert Sirupy/ FB

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie