Jedinečný veľtrh plný noviniek a trendov. Aj taký bude piaty ročník eventového veľtrhu EVENTEXPO 2020

  • Posledný ročník zaznamenal rekordnú účasť, v priebehu dňa sa v Refinery Gallery v Bratislave vystriedalo viac ako 1500 návštevníkov.
  • Odprezentovalo sa na ňom 120 vystavovateľov, medzi ktorými nechýbali subjekty aj z Čiech a Maďarska.
Eventexpo,
  • Posledný ročník zaznamenal rekordnú účasť, v priebehu dňa sa v Refinery Gallery v Bratislave vystriedalo viac ako 1500 návštevníkov.
  • Odprezentovalo sa na ňom 120 vystavovateľov, medzi ktorými nechýbali subjekty aj z Čiech a Maďarska.

Málokedy sa stane, že na jednom mieste sa stretnú všetci, čo hýbu niektorým biznis segmentom. Áno, deje sa to napríklad v automobilovom segmente na autosalóne, ale tá previazanosť vzťahov, kde v podstate každý spolupracuje s každým nie je tak výrazná ako v prípade eventov. A práve výnimočnosť, ktorú spomíname spôsobila, že sa málo komu podarilo obísť všetkých vystavovateľov. Na každom kroku ste proste stretávali známych – „Čau ako? Hneď za tebou dobehnem.“ Podľa našich informácii to rovnako pociťovali všetci, ktorí sa zúčastnili na 4. ročníku EVENTEXPO, či už ako vystavovatelia, alebo návštevníci. Spolu viac ako 1500 ľudí. Bola to veľká udalosť, veľký happening s úžasnou atmosférou. EVENTEXPO, voňalo, chutilo, zahasilo smäd, zahralo, zabavilo, fotilo, blikalo, často triaslo rukami, objímalo, ale hlavne všetkým doprialo. Doprialo im nielen biznis, ale aj osobné kontakty a stretnutia – presne ako sa na prezentáciu segmentu live marketingu patrí. Atmosféra je to, čím sa EVENTEXPO líši od iných veľtrhov.

zdroj: Promoland

EVENTEXPO nabralo na profesionalite a stalo sa už relevantným veľtrhom. Bolo vidno, že vystavovatelia, ktorých počet opäť prekročil, pre nás magickú stovku si dali záležať na svojej prezentácii a stánku. Obrazovky, technika, lasery, pyro efekty, live cooking, rôzne degustácie a atrakcie boli to, čím chceli vystavovatelia zo Slovenska, Čiech a Maďarska zaujať.

Zaregistrovali sme medzi návštevníkmi aj riaditeľov 4 hviezdičkových hotelov, agentúr, firiem, prípadne umelcov.

V poslednom ročníku sa myslelo aj na študentov, ktorí by sa radi stali súčasťou eventovej brandže. Bola pre nich pripravená novinka – kariérny stánok, kde viac ako 50 talentov prejavilo záujem o prácu, či už v eventových agentúrach, technických firmách, cateringových firmách, alebo ako umelci. Eventový biznis potrebuje, rovnako, ako každý iný novú krv.

EVENTEXPO 2020 je jedinečná príležitosť odprezentovať sa na mieste, kde sa v jeden deň stretne celá eventová komunita. Preto nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes. Spustili sme registráciu a tešíme sa na každého jedného z vás!

EVENTEXPO 2020 sa uskutoční 4. marca 2020 v priestoroch Incheba Expo arény v Bratislave, v čase od 10:00 hod. do 18:00 hod. Všetkých vás naň týmto pozývame!

 Zroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech