Koniec nudným prezentáciám, zaži potlesk namiesto zívania!

  • Nudná a všedná prezentácia nepredá ani ten najlepší produkt a uspí aj akokoľvek odhodlaného poslucháča. Pozdvihnite preto úroveň svojich prezentácií, získajte nových zákazníkov a majte dobrý pocit zo svojho vystúpenia.
image_1430994137.jpeg
  • Nudná a všedná prezentácia nepredá ani ten najlepší produkt a uspí aj akokoľvek odhodlaného poslucháča. Pozdvihnite preto úroveň svojich prezentácií, získajte nových zákazníkov a majte dobrý pocit zo svojho vystúpenia.

 

Creedoo je online prezentačný softvér, s ktorým sa na Vašich prezentáciách už publikum nebude nikdy nudiť, pretože ich jednoducho zapojíte do prezentácie a Vás nezaskočí nečakaný vývoj udalostí. Creedoo prepája prezentujúceho a jeho publikom prostredníctvom širokej škály funkcií a doplnkov.

Prostredníctvom Creedoo sa publikum môže zapájať interaktívne do prezentácie. Spojenie nadviažete prostredníctvom QR kódu alebo krátkeho webového linku. Potom budú môcť poslucháči využívať všetky možnosti ako sa zapojiť , ktoré Creedoo ponúka.

 

 

Osoby v publiku môžu klásť otázky prostredníctvom ich smartfónov, tabletov alebo počítačov. Prezentujúci však stále ovláda svoju prezentáciu a rozhoduje o tom, ktoré otázky sa zobrazia v prezentácii a kedy je vhodné ich zodpovedať.

Pre ešte aktívnejšie zapojenie publika, a za účelom získania rýchleho prehľadu, je možné zahájiť hlasovanie. Hlasovať môže publikum opäť prostredníctvom svojich zariadení a výsledky sa interaktívne objavia v prezentácii.

Aby ste si boli istí, či publikom stíha sledovať Vaše myšlienky a či rozumie tomu či hovoríte, vyzvite ich na využívanie Got itSlow down tlačidiel.

 

 

Creedoo ponúka mnoho skvelých riešení aj pre prezentujúceho. Funkcia Presentation fork predstavuje možnosti vytvorenia niekoľkých alternatív prezentácie, z ktorých vyberiete tú najvhodnejšiu či už na začiatku prezentácie alebo aj počas nej na základe aktuálnej situácie. Back Slide si môžete pripraviť dopredu, a použiť ho na detailnejšie vysvetlenie hlavného slajdu. Back slide nie je v prezentácii viditeľný, pokiaľ ho nezobrazí prezentujúci. V Creedoo je tiež zobrazený časovač, ktorý Vám sleduje čas.

„Čím sme iní? Do sveta prezentácií by sme radi zaviedli väčší priestor na komunikáciu medzi publikom a prezentujúcim. Práve to je jeden z prínosov Creedoo. S Creedoo môže publikum klásť otázky, hlasovať alebo proste dať najavo, že téme nerozumie, a to len za pomoci mobilu, tabletu alebo počítača.“ Lukáš Burian, Creedoo team.

 

 

Creedo ponúka aj zaujímavé vzhľady prezentácie, s ktorými bude Vaša prezentácia iná už na prvý pohľad. Ak prezentujúci nezaujme témou, upúta pozornosť aspoň vizuálom. Celú prezentáciu máte navyše pod kontrolou prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu. A v závere nezabudnite požiadať poslucháčov o spätnú väzbu, jednoducho cez Creedoo.

To nie je všetko čo Creedoo ponúka, o doplnkových funkciách sa viac dozviete na creedo.com , kde si Creedoo môžete bezplatne a bez inštalácie vyskúšať!

 

 

AK ŤA TENTO ČLÁNOK ZAUJAL, NEZABUDNI HO SHARNUT A DAŤ TAK O ŇOM VEDIEŤ AJ SVOJIM ZNÁMYM A KAMARÁTOM… STARTUPY DOKÁŽU SLOVENSKU PRINAVRÁTIŤ DRIVE!

 

Zdroj: creedoo.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK