Kreatívne Slovenky vedia, ako prepojiť biznis a fantáziu, dôkazom je ich produkt Coloreo

  • Neobvyklým, ale stále populárnejším trendom sú omaľovánky pre dospelých, ktoré svojimi podrobnými, opakujúcimi sa motívmi vedia plne zaujať aj pozornosť neustále vyťaženého biznismena.
coco
thepicta.com/teroabaffy/facebook.com/coloreo.sk
  • Neobvyklým, ale stále populárnejším trendom sú omaľovánky pre dospelých, ktoré svojimi podrobnými, opakujúcimi sa motívmi vedia plne zaujať aj pozornosť neustále vyťaženého biznismena.

Sústredenosť a detailná tvorivá činnosť má naozaj upokojujúci účinok. Takýto relax by si mal užiť každý z nás a skúsiť tak objaviť svoje kreatívne JA. Fantázii sa medze nekladú. Sľubované odbúravanie stresu by sa malo zaručene dostaviť. Problém môže nastať len ak z práce dorazí tvoja vystresovaná polovička a nájde ťa vedľa hromady špinavého riadu s nohami na stole, pritom ako si maľuješ Bratislavský hrad.

Kreativita je obľúbenou farbou aj dvoch Sloveniek, ktoré sa rozhodli rozbehnúť biznis postavený na architektúre svetových metropol, farbách a jedinečnom estetickom cítení každého človeka. Vďaka ich neobyčajným omaľovánkam sa môžeš naschvál stratiť v čierno-bielych  uličkách Bratislavy, Prahy, Viedne, Mníchova či Berlína. Objaviť môžeš Európu či záhady nekonečného vesmíru a podmorského sveta.


 

Stačí ti len zopár fixiek či farbičiek a v kruhu rodiny alebo priateľov  sa môžeš pustiť do vymaľovávania týchto jedinečných plagátov. Spolu so svojimi deťmi, tak môžeš vojsť do sveta, ktorý je na míle vzdialený od každodenných povinností.


Relax, zážitky, zábava, kreativita a vzdelávanie – to prinášajú  jedinečné mapy, ktoré potešia všetky vekové generácie. Vymaľované plagáty sú navyše i milou spomienkou na spoločne strávené chvíle v zákutiach týchto miest.

„Deti majú v sebe túžbu objavovať a na svet nazerajú inými očami. Kreativita je najväčším prejavom slobody, a preto sme náš produkt vyvinuli tak, aby sme dali priestor ich nekonečnej fantázii. Vďaka Coloreo si tak môžete vytvoriť svoj vlastný svet hrajúci vašimi obľúbenými farbami,“ píše sa na stránke Coloreo.sk

 

Na jednej strane sa snažia priviesť deti späť ku klasickému vyfarbovaniu, ktoré by bavilo aj ich rodičov. Rodina tak môže tráviť kvalitný čas pohromade a nie každý v inej miestnosti na svojom tablete.

.

Vyfarbovanie totiž podporuje u detí rozvoj jemnej motoriky, naučia sa ako držať pero/ceruzku a v škole nemajú také problémy s písaním.  Na druhej strane si mapy kupujú ľudia do firiem a kancelárii a využívajú ich ako antistresovú aktivitu . Niekto si teda odbehne na „zdravotnú“ prestávku v objatí nikotínu, iní si uletí s farbami v bratislavskom Starom Meste.

Viac o Coloreo sa dozvieš TU.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech