Kreatívne dvojice ušetria 50 % pri kúpe lístkov na Startup Weekend v Banskej Bystrici

  • 25. - 27. septembra 2020 sa v komunitno-coworkingovom centre 365.labb (Lazovná ulica 5) koná 3. ročník víkendového podujatia pre nadšencov IT, marketingu a podnikania. Startup Weekend 2020 im teraz ponúka 2 lístky za cenu jedného.
  • 25. - 27. septembra 2020 sa v komunitno-coworkingovom centre 365.labb (Lazovná ulica 5) koná 3. ročník víkendového podujatia pre nadšencov IT, marketingu a podnikania. Startup Weekend 2020 im teraz ponúka 2 lístky za cenu jedného.

Startup Weekend Banská Bystrica je trojdňové podujatie, počas ktorého budú kreatívni a ambiciózni podnikavci pracovať v simulovanom prostredí startup-u. Počas prvého dňa budú predstavené podnikateľské nápady, z ktorých si samotní účastníci vyberú tie najlepšie. Následne vytvoria tímy, ktoré budú spoločne jeden celý víkend pracovať na konkrétnom nápade. Všetko sa bude diať pod dohľadom skúsených mentorov, aby mohli byť v nedeľu finálne projekty prezentované pred odbornou porotou. Súčasťou podujatia sú aj odborné prednášky a večerná after-party.

„Aj tento rok sme si pre záujemcov pripravili zvýhodnené ceny lístkov a špeciálne akcie. Aktuálne pri kúpe 2 lístkov dostanete jeden z nich úplne zadarmo. To znamená, že keď si kúpite2 lístky v hodnote 40 euro, zaplatíte iba 20 euro! Pozor, počet „dvojlístkov“ je obmedzený,“  dopĺňajú organizátori. V  cene lístka je zahrnuté chutné občerstvenie a rôzne sprievodné aktivity počas všetkých troch dní konania Startup Weekendu. Lístky sa dajú zakúpiť na webovej stránke Eventbrite.com.

Ak ste sa nikdy podobnej akcie nezúčastnili, pozrite si video reportáž z predchádzajúceho Startup Weekendu. Naposledy súťažilo v Banskej Bystrici 40 šikovných ľudí, ktorí vytvorili 6 výnimočných tímov pod vedením 11 skúsených mentorov. O svoje know-how sa prišli podeliť odborníci z firiem ako Eset, Zľavomat a ďalší.

zdroj: Startup Weekend BB

Záverečné nedeľné prezentácie projektov budú otvorené aj pre verejnosť. Po nich bude vyhlásenie víťazov a odovzdávanie hodnotných cien v priestoroch coworkingu a kaviarne 365.labb. „Ak si myslíte, že váš nápad potrebuje iskru a radu od profíkov, určite sa pripojte k nám a predstavte svoj nápad. Nesnívajte iba o svojom biznise, ale príďte ho s nami pretvoriť na realitu a možno práve vy budete hviezdou Startup Weekendu Banská Bystrica 2020,“ dopĺňajú organizátori.

Registrácia prebieha na webovej stránke alebo na Facebookovej stránke Startup Weekendu Banská Bystrica 2020.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech