Legen­dár­ne HP ZBo­ok Stu­dio nes­kla­me žiad­ne­ho dizaj­né­ra

Nikola Brehová / 6. apríla 2017 / Tech a inovácie

zdroj: HP Slovensko

Model, kto­rý je urče­ný pre tých nároč­nej­ší­ch. Jeho vlast­nos­ti oce­nia hlav­ne gra­fi­ci, dizaj­né­ri ale­bo archi­tek­ti. Zvlá­da totiž s pre­hľa­dom aj tie naj­väč­šie výzvy.

Mobilná pracovná stanica HP ZBook Studio je totiž najnovšími procesormi Intel®, duálnou diskovou jednotkou HP Z Turbo G2 s úložnou kapacitou až 2 TB spolu s 32 GB pamäťou. Neznamená to však, že by tým trpela mobilita zariadenia. Model je totiž považovaný za najtenší a najľahší v rámci plnohodnotných pracovných staníc. Kompaktné rozmery idú ruka v ruke s dlhou životnosťou batérie, vďaka čomu sa nijako neobmedzuje vaša práca na cestách a ani  pripojenie. Okrem iných možností má hneď 2 čoraz rozšírenejšie multifunkčné porty Thunderbold™. Navyše prostredníctvom operačného systému Windows 10 Pro  ponúka rozšírené funkcie spolupráce, a tak môžete jednoducho pracovať na projektoch spolu s kolegami na opačnej strane zemegule.

Nesmieme však zabúdať ani na oddych. Pri sledovaní filmov poteší dotykový displej HP DreamColor a profesionálna grafická karta. Len pripomíname, že moderný dizajn je v prípade HP štandardom.

Pokiaľ vás tento článok zaujal, vyplňte prosím formulár a získajte ponuku na mieru.

Zdroj: HP Slovensko, PR článok

Pridať komentár (0)