Poznáme presný dátum návratu Pizza Hut na Slovensko

  • Po krátkej odmlke sa Pizza Hut vracia na Slovensko
  • Príde však v novom šate
  • 1. prevádzka sa otvorá už budúci mesiac nasledovať bude ďaľšia
37313414894_71b758af58_k
JJBers
  • Po krátkej odmlke sa Pizza Hut vracia na Slovensko
  • Príde však v novom šate
  • 1. prevádzka sa otvorá už budúci mesiac nasledovať bude ďaľšia

V apríli tohto roka Pizza Hut zavrela svoju poslednú prevádzku na Slovensku, konkrétne tú v Petržalke. Ak sa ti za pizzou z Pizza Hut cnelo a nevedel si si predstaviť život bez nej, máme pre teba dobrú správu. Pizza Hut sa po odmlke na Slovensko vracia, ale v inom formáte a pod novým prevádzkovateľom. Doteraz fungoval pod unačkou Queensway Restaurant Slovakia, teraz ho bude prevádzkovať poľský AmRest.

Privítaj Pizza Hut Express

Pizza Hut Express otvorí svoju prvú prevádzku už 10. septembra v Bory Mall. V čom sa teda bude líšiť od klasickej prevádzky? Ako ti už naznačuje názov, svoje jedlo dostaneš expresne rýchlo. To, že dostaneš jedlo rýchlo však neznamená, že utrpí na kvalite. Pizza Hut ti chce naservírovať jedlo, efektívne, rýchlo a kvalitne. Popri tom budeš mať celý proces na očiach.

Ďalšia prevádzka by mala pribudnúť v priebehu jesene. Tentokrát to bude na opačnom konci mesta, a to v Avione. Máme sa na čo tešiť, keďže AmRest má bohaté skúsenosti s prevádzkovaním podnikov aj u nás na Slovensku.

U nás prevádzkuje sieť Starbucks a okrem toho plánuje u nás opäť oživiť aj Burger King, jeho slávnostné otvorenie je zatiaľ naplánované na november. Otázka je, či sa aj tieto dva fastfoody budú tešiť obľube alebo skončia ako ich predchodcovia.

Zdroj: Trend

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech