Luxusný bratislavský salón ukazuje, ako robiť poctivý biznis so ženskou krásou

  • Nájsť naozaj kvalitný salón, ktorý ti poskytne len kvalitu, vie byť ťažký oriešok
  • Kaderníctvo You Hair Styling však vie, ako premeniť predstavy zákazníčok na realitu
  • Aj vďaka profesionalite a poctivej práci si získali aj známe osobnosti
pox
You Hair Styling
  • Nájsť naozaj kvalitný salón, ktorý ti poskytne len kvalitu, vie byť ťažký oriešok
  • Kaderníctvo You Hair Styling však vie, ako premeniť predstavy zákazníčok na realitu
  • Aj vďaka profesionalite a poctivej práci si získali aj známe osobnosti

Aj keď je na Slovensku pretlak kvalitných barbershopov a kaderníctiev, len niektoré z nich sa dokážu na trhu udržať a prosperovať. Už to tak býva, že kľúčom k úspechu je kvalitná myšlienka, profesionálny personál a absencia strachu robiť nové veci.

Svetlým príkladom ako to robiť kreatívne a originálne je aj salón You Hair Styling, ktorý si za krátky čas stihol získať množstvo zákazníkov. Stojí za ním majiteľka salónu Andrea Haplová spolu s manažérkou Máriou Juríkovou.

Okrem Zuzany Nagyovej, ktorá má v kaderníckom remesle vyše 16-ročnú prax, tu pôsobí aj Emília Mecháčková, z ktorej sa po roku intenzívnej driny stala kaderníčka, ktorá pre svoj rozvoj nevynechá žiadne školenie. Najmladšou členkou tímu je Denny, ktorá sa do toho luxusného salónu dostala vďaka svoju Instagramu, na ktorom uverejňovala zručnosti, ktoré sa na Slovensku tak často nevidia. Jej špecialitou sú takzvané cornrows a box braid.

Zaujímavé je, že v tomto salóne sa stretneš výlučne s jednou značkou. Je ňou americká značka Paul Mitchell, známa aj z filmu s Adamom Sandlerom – ZOHAN. O tom, že You Hair Styling patrí na Slovensku medzi top hráčov, svedčí aj fakt, že pozíciu ambasádoriek v salóne prijala herečka SND Táňa Pauhofová ako aj Mirka Partlová či Zuzana Kánocz. Kaderníctvo si svoju pozíciu na trhu upevňuje aj spoluprácou s blogerkami, ako je Zrzka style a Drew Curvy Beauty, ktorá na Slovensku prezentuje ako jedna z mála plus size modeliek.

Dostali pozvanie aj do Las Vegas

„Dievčatá v našom salóne sa chcú učiť, chcú prinášať svojim zákaznikom nové veci. Keď prišla ponuka ísť do Las Vegas, neváhali sme ani sekundu. Toto školenie zastrešuje značka Paul Mitchell, s ktorou spolupracujeme od začiatku. Takéto medzinárodné školenie aj s veľkou večernou show sa organizuje raz ročne, pod názvom The Gathering,“ hovorí manažérska salónu Mária Juríková.

„Hlavní kaderníci a stylisti z Paul Mitchell spolupracujú s takými hviezdami, ako je Bella Hadid či Lady Gaga. A práve títo ľudia budú viesť jednotlivé školenia v Las Vegas. Kaderníčky si okrem toho vyskúšajú, aké je to pracovať v cudzom jazyku s tými najlepšími z fachu,“ pokračuje Mária.

Jedinečný systém klubových kariet

You Hair Styling tento rok prichádza s novinkou, ktorá ich zásadným spôsobom odlíši od konkurencie. Pôjde o špeciálny druh klubových kariet. Tie využívajú aj moderné technológie, kedy budeš vďaka sms vždy vedieť, kedy máš termín, zobrazia sa ti percentuálne zľavy alebo dostaneš pozvánky a vstupy na akcie, ktoré salón organizuje.

Aj vďaka klubovým kartám sa má postupne okolo toho salónu vytvárať komunita zákazníkov, ktorí môžu čerpať množstvo výhod.

Pomáhajú ženám budovať sebavedomie

Čoraz viac žien v dnešnom svete plnom vyfotošopovaných modeliek stráca sebavedomie. You Hair Styling chce preto robiť osvetu aj v tomto smere, a preto rozbehli kampaň s podtitulom Dokonalosť na dosah, v rámci ktorej chcú robiť ženy sebaistejšie.

„Naše klubové zákazníčky sú aj súčasťou našich fotení, jednotlivých kampaní. Chceme, aby pocítili, aké je to byť súčasťou fotenia na kampane,“ dodáva Mária.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech