Mám pre teba zlú správu. Tento pripínací copík pre mužov NIE JE vtip!

  • Pánske copíky nikdy nezomrú. A môžme dúfať koľko chceme.
image_1447157072.jpeg
  • Pánske copíky nikdy nezomrú. A môžme dúfať koľko chceme.

 

Hipsteri a stredoškoláci Slovenska pozor! Už sa nemusíte trápiť nedostatočnou dĺžkou vašich vlasov. Ten samurajský copík, čo má tvoj spolužiak, môžeš mať konečne aj ty. Predajca Groupon vyslyšal prosby všetkých svetových módnych guru a do predaja pripravil tieto pripínacie copíky!

Za relatívne lacný peniaz (niečo okolo 8 eur) dostaneš gulatú guču vlasov, ktorú si pripevníš na svoje po-bokoch-vyholené-no-hore-ležérne-a-voľne rastúce vlasy.

Pripínacie príčesky a copíky nie sú pre ženy nič novým, vlastne sú súčasťou trhu už niekoľko rokov. A aj keď si o nich myslí každý to svoje, ženy sú predsa viac zaťažené na svoju krásu a ich výstrelky ochotne rešpektujeme. No muži? Vážne?

Použitie mužského copíka je jednoduché. Potiahneš si vlasy dozadu, ako keď utieraš zo starožitného dreveného stola rozliate sójové latté a upevníš copík tak, ako sa laická verejnosť upla na Arcade Fire. Potom už len zaistíš copík nejakou starožitnou sponkou, lebo gumičky sú out a šup do Auparku. Alebo ako hovorí jeden môj kamarát:

„Samurajský copík nie je účes, to je životný štýl.“

Copíky prichádzajú na trh v troch farbách: čierna, hnedá a blond. Kľudne vyskúšaj rovno všetky. Neboj sa. Určite budeš vyzerať dobre. Ehm. 

Alebo ako píše samotný Groupon: „Tento pripevniteľný – a čo je ešte dôležitejšie, odpojiteľný – mužský copík ti dovolí splynúť v dave so svojimi rovesníkmi. Odporúčame pripevniť vždy, keď ucítiš vôňu domácej poctivej kávy, či započuješ zvuk benja.“

A ešte aj môžeš vyzerať ako on.

 

zdroj: mashable.com

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech