Masívne novembrové zľavy prichádzajú: Xiaomi smartfóny a gadgety za ceny, aké si ešte nevidel!

  • Mesiac november je okrem sviatku všetkých svätých známy aj „sviatkom“ Čierny piatok pre ľudí, ktorí radi nakupujú. 11. november tento rok bude značiť masívne výpredaje internetových obchodov, pričom zľavy nájdeme aj v tých najznámejších čínskych e-shopoch.
xiaomi-fony-gadgety-vypredaj
  • Mesiac november je okrem sviatku všetkých svätých známy aj „sviatkom“ Čierny piatok pre ľudí, ktorí radi nakupujú. 11. november tento rok bude značiť masívne výpredaje internetových obchodov, pričom zľavy nájdeme aj v tých najznámejších čínskych e-shopoch.

Veľmi známy internetový obchod Geekbuying.com si pre nás ešte pred jedenástym novembrom pre nás prichystal zľavy, ktoré vyrážajú dych. Aby sme však nemuseli čakať až na „deň D“, predajca na každý deň pripravil novú TOP akciu. Prichystaj si peňaženku, toto sú akcie na najbližšie 4 dni!

Xiaomi Mi Band 1S

Začiatok akcie: 2.11.2016

Výpredajová cena: 9 €!

xiaomi-mi-band-1s-cierny-piatok

Do veľkej výpredajovej akcie sa dostal aj perfektný fitness náramok Xiaomi Mi Band 1S. Za fantastických 9 € ho kúpiš 2.11.2016. Za túto doteraz najnižšiu cenu získaš náramok, ktorý ťa svojou funkčnou výbavou priam šokuje. Po dizajnovej stránke je Mi Band 1S veľmi podobný svojmu predchodcovi, pričom najviditeľnejšou novinkou je snímač srdcového tepu umiestený na spodku zariadenia. Xiaomi MiBand 1S disponuje 45 mAh batériou, Bluetooth 4.0 a certifikáciou IP67. Kompatibilita je k dispozícii pre smartfóny s Androidom 4.4 a vyšším a aj pre iPhony s iOS 7 a vyšším. Samozrejmosťou je opäť vynikajúco spracovaná aplikácia s množstvom informácií a funkcií.

xiaomi-mi-band-1s-cierny-piatok-1

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Plné LTE)

Začiatok akcie: 3.11.2016

Výpredajová cena: 139 €!

xiaomi-redmi-note-3-special-edition-test-16

O Xiaomi Redmi Note 3 Pro s plnou podporou 4G LTE sietí na území Slovenska si už počul. Aby sme boli presný, ide o taiwanskú verziu čínskeho Xiaomi Redmi Note 3 Pro, ktorá nesie špeciálny názov Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition. Aj keď je to verzia určená pre Taiwan, prichádza s podporou pre nás veľmi dôležitého LTE B20 pásma (800 MHz), ktoré využívajú takmer všetci operátori na Slovensku. Špeciálnu edíciu smartfónu Xiaomi Redmi Note 3 Pro si bude môcť už 3.11. zakúpiť za naozaj šialených 139 €!

xiaomi-redmi-note-3-special-edition-test-17

Jeden z najobľúbenejších čínskych smartfónov súčasnosti sa tak stáva oveľa dostupnejším! Momentálne asi najlepší smartfón strednej triedy prichádza s krásnou celohliníkovou konštrukciou, na ktorej nájdeš snímač odtlačkov prstov. Vpredu sa nachádza špičkový 5,5-palcový FullHD displej. Srdcom smartfónu je 6-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 650 spolu s 2 GB / 3 GB operačnou pamäťou RAM. Procesor taktiež disponuje veľmi výkonným grafickým akcelerátorom Adreno 510. Pre používateľa je pripravené 16 GB / 32 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Softvérovú časť zabezpečuje stará známa nadstavba MIUI 7.1 v globálnej verzii (český jazyk + Google aplikácie), ktorá beží na Androide 5.1 Lollipop.

xiaomi-redmi-note-3-special-edition-test-13

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition napája 4000 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania, ktorá disponuje výstupom 5V/2A. Na zadnej strane operuje 16 MPx fotoaparát s clonou f/2.0, rýchlym fázovým zaostrovaním či natáčaním slow-motion videí pri 120 fps. Vpredu sa nachádza 5 MPx selfie fotoaparát. Samozrejmosťou je taktiež IR Blaster na ovládanie spotrebičov, DualSIM s podporou 4G pripojenia, ktoré beží na frekvenciách 700, 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100 a 2600 MHz.

Xiaomi Roidmi 2S

Začiatok akcie: 4.11.2016

Výpredajová cena: 13,9 €!

xiaomi-roidmi-2s-zlava

Ďalším zľavneným gadgetom je už známy Xiaomi Roidmi 2S, ktorý bude k dostaniu 4.11. už za 13,9 €. Roidmi 2S je nabíjačkou do auta, ktorá sa pripája do 12V / 24V zásuvky. Kombinácia matnej čiernej a imitácie chrómu vyústili do moderného dizajnu, ktorý sa hodí do akéhokoľvek z moderných, no aj zo starších áut. Nabíjanie cez 2 USB výstupy je podporované pri maximálnych hodnotách 5V / 2,4A. Prvým vylepšením oproti klasickým nabíjačkám je prítomnosť najnovšieho Bluetooth 4.2, ktoré slúži na pripojenie smartfónu pre následné Handsfree telefonovanie. Slúži však aj za účelom správy nabíjačky cez príslušnú aplikáciu pre Android alebo iOS.

xiaomi-roidmi-2s-zlava-5

Ohromnou výhodou je však vlastnosť FM transmittera, teda zariadenie sa pripojí na frekvenciu autorádia vo vozidle. V tele nabíjačky je integrovaných množstvo bezpečnostných poistiek, ktoré ochránia nabíjané zariadenie spolu so samotným autom. Pri telefonovaní sa snaží Roidmi 2S o obmedzenie rušivých zvukov v pozadí pre kryštálov čistý zvuk.

Xiaomi Redmi 3S

Začiatok akcie: 5.11.2016

Výpredajová cena: 93 €!

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad

Akciovú ponuku na tento týždeň uzatvára perfektný Xiaomi Redmi 3S, ktorého cena spadne 5.11. Hovoríme o čiastke neuveriteľných 93 €, pričom k dispozícii bude len 100 zľavnených kusov tohto smartfónu. Vysoká kvalita konštrukčného spracovania je docielená prémiovým hliníkom, ktorý sa nachádza na celom zariadení, s výnimkou plastových predelov na vyvedenie antén. Kvalitný hliník ďalej na prednej strane prechádza do odolného skla, ktoré má za úlohu chrániť 5-palcový IPS panel pred poškodením. Tento displej dosahuje rozlíšenie 1280 x 720 pixelov a zobrazovaču vďačíme aj za kompaktné rozmery smartfónu.

xiaomi-redmi-3s-eu-sklad-1

Nad ním sa nachádza senzor priblíženia, hovorový reproduktor, ale aj 5 MPx selfie kamera s clonou f/2.2. Priestor pod displejom zas vypĺňa trojica kapacitných tlačidiel. Pri detailnejšom pohľade na zadnú stranu si môžeme všimnúť 13 MPx hlavný fotoaparát s fázovým zaostrovaním, clonou f/2.0 či LED bleskom. Ďalej zadná strana ponúka skener odtlačkov, hlavný reproduktor a logo výrobcu. Veľké veci sa však nachádzajú pod ňou. Konkrétne je tam umiestnený mozog celého smartfónu, procesor Qualcomm Snapdragon 430. Ten disponuje ôsmimi jadrami rozdelenými do dvoch clusterov.

xiaomi-redmi-3s-v-zlave-2

Grafické výpočty obstará jednotka Adreno 505 a svižný multitasking zabezpečí RAM-ka o veľkosti 2 GB. Interné úložisko s veľkosťou 16 GB sa dá rozšíriť pomocou microSD karty o ďalších 128 GB. Nedávno predstavené zariadenie tiež ponúka obrovskú 4100 mAh batériu, ktorá vzhľadom na kompaktnosť displeja zabezpečuje nadmernú výdrž na jedno nabitie. Rovnako sme sa dočkali aj hybridného DualSIM slotu avšak, bohužiaľ, v tomto prípade bez podpory 800 mHz LTE pásma.

fony-z-ciny3-1024x1821-1024x182

zdroj článku, fotografií a titulnej fotografie: fonyzciny.startitup.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech