Menej známe slovenské aplikácie, ktoré sa určite oplatí vyskúšať

  • Aj na Slovensku sa ukrývajú užitočné a zaujímavé aplikácie.
collage app
  • Aj na Slovensku sa ukrývajú užitočné a zaujímavé aplikácie.

Nie všetky dobré aplikácie sú vytvárané mimo Slovenska. Aj my máme svoje, na ktoré môžeme byť pyšní a sú fakt užitočné.

 

Vernissage

Jednoduchá aplikácia pre vývojárov, ktorá ti pomôže prezentovať nové aplikácie elegantne. A navyše si prezentácie pripravíš rýchlo a zdarma. Okrem iného ich potom môžeš v rámci aplikácie zdieľať, posielať alebo vytláčať.

Screen Shot 2016-07-04 at 14.05.40

foto: autor

Aurora: Quarantine

Aurora je dobrodružná appka, v ktorej ovládame modrú guľu štýlom herných ovládačov. Grafika kvalitná a nemám problém za ňu ani dať 1,50€.

aurora

foto: Google Play

Sygic Travel: Trip planner and City guide

Sygic je už dlho užitočnou aplikáciou, no tentokrát prišiel s niečím novým. Zostali síce pri mapách, no tentokrát ešte užitočnejších. Trip planner ti ukáže, kam v okolí sa dá ísť na výlet a kde sa oplatí ísť. Najlepšou časťou, aspoň z môjho pohľadu, je funkčnosť aplikácie aj offline.

sygic

foto: youtube.com

Becomme

Trochu podvádzam, keďže Becomme je česko-slovenská aplikácia, ale veľmi ma zaujala. Táto aplikácia je primárne pre hanblivých mužov, hľadajúcich tipy a triky. Aplikácia ti vysvetlí, ako by malo prebiehať ideálne rande. Najlepšia vec je asi to, že ak na rande nevieš, o čom rozprávať, aplikácia ti ponúkne tému na rozhovor.

becomme

Vypadni.sk

Aplikácia, ktorá pomáha objavovať krásy Slovenska. Vypadni.sk ti ponúka stovky fotografií z celého Slovenska, tipy kam ísť a čo vidieť.

vypadni foto

 

vypadni

foto: Google Play, zdroj titulnej fotografie: wallpaperscraft.com/Google Play

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech