V Mlynskej doline vyrástol nový najväčší, medzinárodný co-working, ktorý už čoskoro otvorí svoje brány všetkým nadšencom inovacií a technológií

 • 0100 Campus je co-working priestor, ktorý vyrástol v srdci študentského života, v Mlynskej doline, v Bratislave. Na výber je v našom hlavnom meste viacero co-workingov, čo teda odlišuje 0100 Campus od tých ostatných?
14812854_10211039060955174_1531645123_o
 • 0100 Campus je co-working priestor, ktorý vyrástol v srdci študentského života, v Mlynskej doline, v Bratislave. Na výber je v našom hlavnom meste viacero co-workingov, čo teda odlišuje 0100 Campus od tých ostatných?

Či už si samostatný podnikateľ alebo si členom tímu, ktorý pracuje na zaujímavom projekte, 0100 Campus ťa privíta a bude spolu s tebou budovať silnú komunitu inovácií a podnikateľského ducha nielen na Slovensku, ale v celej strednej Európe.

Zakladatelia postavili 0100 Campus na základných hodnotách, ktoré tvoria základ konceptu tohto co-workingu a sú to:

 1. Zdieľanie. Pretože jednotlivec nikdy nedosiahne úspech sám, ale práve zdieľanie vedomostí, skúseností a spolupráca, sú kľúčom k ceste na vrchol.
 2. Transparentnosť. Všetci máme právo na prístup k informáciám a taktiež každý má právo vedieť, čo robí človek, ktorý pracuje vedľa neho. Transparentnosť vedie k diskusii, ktorá je v mnohých prípadoch cestou k spolupráci.
 3. Progres prostredníctvom akcie. Pretože len akcia vedie k reakcii, čiže výsledku. Takže len rozprávať o svojom cieli nestačí, musíš pre to niečo spraviť. A práve 0100Campus bude miestom, ktoré ťa nenechá zaspať.

campus 

Ďalšou výnimočnosťou tohto co-workingu je lokalita, ktorá ju robí atraktívnou pre inovácie a startupový ekosystém. Svojou blízkosťou k niekoľkým fakultám a internátom, má vo svojom okolí 12 000 študentov.

 

Priestor 0100Campusu je dizajnovaný tak, aby si každý prišiel na svoje:

 • Ak si súčasťou väčšieho tímu (min. 8 ľudí) alebo sa plánujete v blízkej dobe rozrásť a potrebujete uzavretejšie prostredie s väčším súkromím. Pre vás je k dispozícií Private office. Tri samostatné kancelárie, dávajú priestor pre samostatné brainstormingy a úplnú koncentráciu na prácu. Pri stretnutiach budeš mať okrem iného k dispozícií aj meeting roomy.
 • V prípade, že ste menší tím alebo si freelancer, 0100 Campus ti ponúka možnosť voľby. Nielenže budeš v centre diania, budeš mať neobmedzený prístup do priestorov, možnosť využívať meeting roomy a vlastnú skrinku na svoje osobné veci, ale aj množstvo ďalších služieb.
 • Tí, ktorí sú neustále v pohybe majú možnosť využiť HotDesk. Vždy si môžeš sadnúť ,kde sa ti podľa nálady zapáči.

Všetci členovia budú mať k dispozícií okrem iného dennú šálku kávy zdarma v kaviarni, kde budeš môcť mať meeting či pokecať so svojimi kolegami. Okrem toho tu budú skype búdky na vyba­ve­nie hovo­rov a terasa, kde počas pek­ných dní budeš môcť rela­xo­vať či hrať ping-pong. Tvoje pracovné dni už nikdy nebudú ako predtým!

14650616_1738977659701444_915731236618016191_n

 foto:facebook.com

V 0100 Campuse sa bude pravidelne konať množstvo eventov nielen pre členov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú napredovať a naučiť sa niečo nové.

Pripavená je tiež podpora pre všetkých členov, ktorá má za cieľ pomôcť vyriešiť základné problémy. Infraštruktúra tejto asistencie pozostáva z:

 • mentoringu
 • pro bono konzultácie v oblasti práva a účtovníctva
 • moderované brainstormingové stretnutia s ostatnými členmi pre efektívne riešenie problémov.

campus1

 

Nie je to však len práca čo ťa čaká v 0100 Campuse, ale aj zábava, ako napríklad happy hours, game nights, yoga alebo bežecký klub a množstvo ďaľších eventov, ktoré tu pre teba chystajú.

Miesta v 0100 Campus sa rýchlo míňajú, vyber si svoje miesto na stránke www.0100Campus.com alebo priamo kon­tak­to­vať mejlom: [email protected]

zdroj fotografií: archív 0100 Campus

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech