Najsexy Airbnb apartmány v Prahe: Toto sú miesta, kde chcem stráviť noc!

  • Airbnb nám dovoľuje ubytovať sa aj na iných miestach, než sú klasické nudné a neosobné hotely. Stovežatá nie je výnimkou.
Copy-of-PHOTO-1
  • Airbnb nám dovoľuje ubytovať sa aj na iných miestach, než sú klasické nudné a neosobné hotely. Stovežatá nie je výnimkou.

Keďže mnohí z nás jazdia do Prahy pravidelne, rozhodol som sa publikovať zoznam najkrajších ubytovaní cez Airbnb, ktoré za to naozaj stoja. V tomto zozname si každý nájde to svoje.

Každý z týchto bytov/apartmánov má totiž vlastný štýl – niektoré sú skvelé pre rodiny, iné pre partiu či pár. Každý z nich ponúka dostatok súkromia, priestoru a relatívne slušnú cenu.

 

Design flat 5′ Wenceslas Sq.

Luxury-Apartment-Prague-2-2

foto: airbnb

5 minút od Václaváku sa nachádza tento luxusný podkrovný apartmán. V blízkosti teda nájdeš úplne všetko, pre čo si do Prahy prišiel.

Ubytovaní tu nájdu dve poschodia, krásnu spálňu, luxusnú kuchyňu a útulnú obývačku, do ktorých sa zmestí až 5 osôb. Dvaja tu za noc zaplatia 72 eur.

 

Luxury apartment Prague center 6-23

5Penthouse-5

foto: airbnb

Bývanie pre náročných. Ak nemáš obmedzený rozpočet a chceš so sebou vziať až 7 kamarátov, možno by sa ti páčil práve dizajnérsky penthouse v Novom Meste. Nájdeš tu tri spálne, nádherný výhľad a totálny luxus. Za noc zaplatíš podľa počtu hostí od 450 do 650 eur.

Parádna možnosť pre tých, ktorí pracujú s obmedzeným budgetom. Ubytovanie v centre Prahy je dostatočne veľké a pritom bez ostatných príplatkov vyjde len na 12 eur na noc a to dokonca pre dvoch!

Áno, poplatok za čistenie a provízia pre Airbnb túto cenu navýšia, napriek tomu je to fakt výhodná ponuka. Skvelé pre pár, hoci sa sem zmestia až štyria ľudia.

 

Wenceslas Square – 125m2 – 6 rooms

Group-Apartment-Prague-1-Airbnb

foto: airbnb

Dokonalé ubytovanie pre veľké skupiny. Apartmán s 12 posteľami dokáže privítať až 14 ľudí a nachádza sa priamo pri Václaváku. Obrovský 6-izbový byt ponúka všetko, čo by si od kvalitného ubytovania očakával a ak ho zaplníš, každého to vyjde na cca. 15 eur za noc!

 

Cubistic style loft in the center

Cubist-Apartment-Prague-Airbnb

foto: airbnb

Dochádza ti inšpirácia pri tvojej tvorbe? Po tom, čo si pozrieš architektúru Prahy sa môžeš ubytovať v apartmáne v kubistickom štýle. Moderné zariadenie, jednoduchý prístup do centra a priestor pre troch ľudí..toto miesto je jednoducho sexy a je dokonalým príkladom toho, v čom sa Airbnb odlišuje od bežných hotelov.

 

Zaujala ťa niektorá ponuka? Zaregistruj sa cez tento odkaz a získaj 31 eur na svoj prvý výlet!

 

zdroj: thewanderingwanderluster.com, zdroj titulnej fotografie: airbnb

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech