Najväčšia Apple predajňa v Dubaji a najväčšia zmena iPhonu od jeho predstavenia!

  • Apple nikdy nebude konzervatívnou značkou.
image_1446120503.jpeg
  • Apple nikdy nebude konzervatívnou značkou.

 

Prakticky každý jeden produkt od Apple sprevádza nejaké prekvapenie. Vždy spoločnosť prinesie niečo, čo ostatní nečakajú, čo na prvý pohľad možno ani nedáva zmysel, no s odstupom času sa ukáže, že Apple bol zase raz o krok vpred pred konkurenciou. V každom prípade najbližšia možná zmena bude pre všetkých majiteľov jabĺčkových telefónov poriadny šok!

 

 

Apple okrem toho predstavil aj svoju novú najväčšiu predajňu na svete. Len mesiac potom, čo v Bruseli ukázal kompletne nový, drevený dizajn svojich Apple Store, ktorý si zobral na paškál Jony Ive, predstavila spoločnosť v Dubaji niečo, čo vyzerá ako karbónová kópia. 

Je svojim spôsobom dosť podobná, vnútri sú stromy a obrovské obrazovky ako v Bruseli, no v násobne väčšom merítku. Dubaj tak predbehol vo veľkosti Londýnsky Covent Garden. Obchod sa nachádza v Mall of the Emirates a je vôbec prvým Apple Store v Spojených arabských emirátoch. Obyvatelia UAE si však na druhý obchod vôbec nepočkajú dlho. Dubaj sa otvára 29.10 o štvtej poobede, v Abu Dhabi otvorí Apple druhú prevádzku o tri hodiny neskôr.

 

 

To však nie je od Apple všetko. Po predstavení iPhone 6S a 6S Plus sa začína špekulovať, že firma by mohla poslať do zabudnutia tlačidlo Home. 

Malý kruh pod displejom bol dlhé roky tým, čo vzhľad iPhonov definovalo. Všetko okolo sa menilo, len tlačidlo zostávalo výraznejšie nezmenené. Je dosť pravdepodobné, že nové tlačidlo Home by sa stalo súčasťou displeja a tým pádom by sa jednoducho zväčšil displej. 

 

Takáto zmena nie je vôbec nepravdepodobná a vďaka 3D Touch je aj celkom logická. Tak sme zvedaví.

 

Zdroj: 9to5mac.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech