Najzaujímavejšie Airbnb byty v európskych mestách #4: Viedeň

  • Pri Viedni môžeme vidieť, ako sa dá žiť úplne inak, a to iba o jednu štátnu hranicu a pár kilometrov ďalej.
collage w
  • Pri Viedni môžeme vidieť, ako sa dá žiť úplne inak, a to iba o jednu štátnu hranicu a pár kilometrov ďalej.

Viedeň je mestom častých výletov množstva turistov z celého sveta. Slovákov tam chodí neskutočne veľa, najmä kvôli dostupnosti a rôznym atrakciám a pamiatkam. Mnoho mladších tam cestuje do školy a niektorí starší za prácou. Vo Viedni je toho toľko, že sa v nej naozaj oplatí aj prespať a zostať na pár dní, a tak som sa znovu vydala na Airbnb hľadať miesta, ktoré by boli skvelým brlohom na predlžený víkend

#1

Veľmi zaujímavý drevený doplnok v byte je úplným centrom diania. To, že neviem, čo to presne je, mu nič na kráse neuberá. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 1

#2

Biele byty, to je moje. Tento je krásne zladený s inými farbami a má ešte k tomu zaujímavé okná a otvorené priestory. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 2

bytik 2 dalsia

#3

Tento byt sa dostal do výberu vďaka trochu nižšej cene, zeleným doplnkom a maličkej krásnej terase. Byt si môžeš pozrieť tu.

byt 3

byt 33

#4

Tento mini bytík je úplne chutný. Inak to ani neviem povedať a za 32 eur na noc, je to to pravé na jednonočnú prespávačku. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 4 bytik 4 d

#5

Jeden z trochu väčších bytov, tentokrát podkrovný. Byt dostáva body za cool terasu a krásnu kuchyňu. Byt si môžeš pozrieť tu.

byt 5 byt 5 d

#6

Tento podkrovný byt je jednak zaujímavý tým, že je tak malý, ale aj tým, že šikmá strecha zavadzia v každom kúsku bytu. Avšak aj s takýmto niečím si vedeli vo Viedni poradiť a spraviť z neho dizajnový a útulný byt. Byt si môžeš pozrieť tu.

byt 6 byt 6 d

#7

Tento 55-eurový byt získava všetky body sveta za ten žltý rebrík a balkón do dvora. Bookujem! Byt si môžeš pozrieť tu.

byt 7 byt 7 teras

#8

Môj sen je sklo a drevo všade, takže je úplne jasné, že tento byt sa sem musel dostať. Nádherný výhľad výhodou. Byt si môžeš pozrieť tu.

byt 8 byt 8 sklo

#9

Tento byt z trochu drahšej, 160 eurovej kategórie je atypický cool schodmi a zaujímavý najkrajšími stoličkami na svete a vysokými stropmi. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 9 bytik 9 schodky

#10

Trochu som podvádzala, keďže posledný v zozname je dom, nie byt. Neodolala som a musela som sem hodiť tento 240 eurový dom, ktorý je zaujímavý, preskelný a má nádherný výhľad. Požičajte mi niekto prosím peniaze. Dom si môžeš pozrieť tu.

dom 10 bytik 10

zdroj: airbnb.com, zdroj fotografií: airbnb.com, zdroj titulnej foto: austria.info/airbnb

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech