Najzaujímavejšie Airbnb byty v európskych mestách #5: Moskva

  • Tentokrát sme siahli až na východné hranice Európy a určite to stálo za to. Hľadanie bolo síce dlhšie, no byty zaujímavejšie.
collage moscow
  • Tentokrát sme siahli až na východné hranice Európy a určite to stálo za to. Hľadanie bolo síce dlhšie, no byty zaujímavejšie.

Moskovské byty boli väčšinou také tie klasické, obyčajné, ktoré ja však nehľadám. Veľmi málo bolo tých pekných a niečim iných. #5 Airbnb bude trocha viac zamerané na jedného človeka, ktorý vlastní ,,motoristickú“ sériu bytov, ale nechajme si najlepšie na koniec. Tu je tých pár pekných okrem perličky na záver.

#1

Tento byt za 50 eur na noc je v úplne honosnom štýle v porovnaní s cenou. O krbe ani nemusíme hovoriť, ale ten hotelový štýl, jednoduché farby a malá predeľovacia stena sú láska na prvý pohľad. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 1 bytik 1 krb

#2

Druhý byt je znovu z tých mojich vysokostropných so schodmi. Veľmi pekne zladený a samozrejme nemôžu chýbať obrovské okná. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 2 hore

bytik 2 dole

#3

Tento byt má veľmi chatový nádych. Všade, kam sa pozrieš, len drevo a dosť zvláštne dizajnové a ozdobné prvky. Pri pohľade na posteľ reálne vidím ruskú posadnutosť kobercami a kobercovými vzormi, no vyskúšať by som určite šla. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 3

bytik 3 postel

#4

štvorka je krásnym príklad toho, ako sa dá z mála vyčarovať veľa. Byt zaujme každého a keď k tomu pridáš nejaké tie dobré recenzie a nízku cenu, úspech je zaručený. Avšak keby som tam bola, asi im ukradnem kuchynku kompletne celú, najmä s kachličkami za ňou a operadlo postele. Byt si môžeš pozrieť tu.

 

bytik 4

bytik 4 kuchyna

 

A teraz k môjmu malému objavu. Sedem bytov tohto pána je asi najlepší airbnb marketingový ťah. Všetky z jeho bytov stoja 37 eur za noc. Tým, že sú všetky veľmi podobné a v rovnakej budove, systém je takmer hotelový. Upratovanie a výmena posteľného prádla je v cene a každý byt ozvláštňuje iba malá nakreslený zmena a pár ozdôb. Reviews má výborné, takisto ako blízkosť do centra a ja by som teda neváhala si vybrať práve jeden z nich. No ale už poďme na ne:

Bicykel

bytik bikebytik bike 2

Motorka

bytik motorka

Loď/Námornícky

bytik more

Vzducholoď

bytik vzducholod

Električka

bytik elektricka

Auto

bytik auto

Metro

bytik metro

bytik metro mapa

zdroj: Airbnb,zdroj fotografií: airbnb.com, zdroj titulnej foto: en.spbrossitour.com/airbnb.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech