Nechceš dať dieťaťu 600-eurový smartfón? Yip Yap má to najlepšie riešenie

  • V dnešnom svete nie je ničím neobvyklým dať svojim deťom do rúk smartfón, a to napriek tomu, že tento akt môže skončiť neraz katastrofou. Firma Yip Yap preto prišla so spôsobom, ako sa deti môžu hrať, aj telefonovať bez toho, aby si museli požičať tvoj drahý mobil.
image_1448443543.jpeg
  • V dnešnom svete nie je ničím neobvyklým dať svojim deťom do rúk smartfón, a to napriek tomu, že tento akt môže skončiť neraz katastrofou. Firma Yip Yap preto prišla so spôsobom, ako sa deti môžu hrať, aj telefonovať bez toho, aby si museli požičať tvoj drahý mobil.

 

Toto riešenie má názov Pipsqueak. Je to nové bluetooth zariadenie, ktoré sa zameriava na vekovú skupinu detí od troch do ôsmich rokov. Mobilné zariadenie je lacné a najmä odolné, pretože bolo vytvorené tak, aby vydržalo aj vrúcnu lásku dieťaťa. V neposlednom rade ponúka aj mnohé funkcie, ktoré dnes nachádzame v bežných smartfónoch.

 

 

Rodičia môžu vytvoriť nimi schválený zoznam kontaktov, čím umožnia svojmu dieťaťu telefonovať blízkej rodine či kamarátom. Hovory na rodičovský telefón môžu byť tiež presmerované na Pipsqueak, keďže zariadenie komunikuje cez bluetooth a iba jednoducho využije toto prepojenie.

 

Na Pipsqueaku budú dostupné aj hry, no namiesto toho, aby sa sťahovali predvolené hry z Google Play obchodu, Yip Yap hry buď priamo vloží alebo premiestni do telefónu. Klasický, nestarnúci Hadík, či Angry Pirates (Nahnevaní piráti, pozn.red.) sú zatiaľ 2 z hier, ktoré firma Yip Yap spomína na svojej webstránke. Údajne sa však v blízkej budúcnosti môžeme tešiť na veľké rozšírenie ponúkaných hier.

 

Deti budú mať na Pipsqueaku tiež možnosť počúvať hudbu a pozerať videá, čo umožňuje 4GB interná pamäť s podporou externej pamäte až do 32GB. Yip Yap bude spravovať import médií na svojej stránke, kde budú mať rodičia možnosť konvertovať videá tak, aby si ich deti mohli pozrieť na ponúkanom 2,4 palcovom displeji, ktorým Pipsqueak disponuje.

 

 

Pipsqueak umožňuje nahrávať svoj hlas a rôzne zvuky, následne ich opäť prehrať v spomalenom móde či ako komický, vysoko položený hlas. Yip Yap tiež nezabudol pridať širokú škálu zvukov pre deti, ktoré budú dostupné na oficiálnej stránke.

 

Yip Yap Universe už začína pracovať na nových hrách, videách, zvukoch, pozadiach a šetričoch. Aby toho nebolo málo, deti (alebo ich rodičia) si budú môcť vybrať zo 7 farebných prevedení alebo vymeniteľných zadných krytov, aby si každé dieťa prišlo na svoje.

 

 

Údajné riešenie tvojich problémov je na stránke Indiegogo ponúkané za rozumných $70 s dopravou v máji 2016. Pre tých rodičov, ktorí sa už nevedia dočkať a nechcú čakať ani o deň viac, máme tiež dobrú správu. Môžete si Pipsqueak zadovážiť aj vo verzií za $90 s odoslaním už v decembri 2015. Možno Vám tak stihne prísť už pod vianočný stromček.

 

Telefón Pipsqueak sa javí ako tá správna voľba, a to ako pre deti, taka aj rodičov. Vďaka dostupnej cene sa budú mať tvoje ratolesti s čím hrať a ty budeš v práci pokojnejší, pretože ich budeš môcť kontaktovať. Veľké pozítivum vidím tiež vo vyššie spomínanom fakte- už sa viac nemusíš obávať o osud obľúbeného (a drahého) telefónu.

 

Zdroj: digitaltrends.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK