Nekon­venč­ná kon­fe­ren­cia TEDx opäť v Koši­cia­ch!

Ľudovít Nastišin / 1. októbra 2015 / Tools a produktivita

Magic­ký dátum 10.10. toh­to roku je dňom, kedy sa čoraz popu­lár­nej­šia kon­fe­ren­cia TEDx vo svo­jom lokál­nom vyda­ní usku­toč­ní v košic­kej Tabač­ke Kul­tur­fab­rik.

 

Pre záujemcov je už na webe tedxkosice.com spustená registrácia, takže neváhajte a klikajte, máme posledné vstupenky! TEDx je prísne neziskové a nezávislé podujatie, ktorého filozofiou je prezentovať myšlienky hodné šírenia. A tých nikdy nie je dosť. Usiluje sa spojiť predovšetkým invenčnosť, originalitu a nekonvenčné nápady.

 

Ako taká prednáška TEDx vyzerá? Mišo Pastier je skvelý príklad :)

 

Tohtoročná téma TEDx Košice 2015 „s hlavou v oblakoch“ je nielen o ľuďoch, ktorí snívajú s otvorenými očami, ale aj o tých, ktorí majú doslovný nadhľad. Ľudí, ktorí majú potenciál svojimi myšlienkami a nápadmi meniť svet alebo aspoň jeho malú časť, je veľa. Nie vždy je však o nich dosť hlasno počuť. Preto ak chcete spoznať zaujímavých ľudí z vášho okolia a nechať sa inšpirovať, určite príďte!

 

Registruj sa na TEDx Košice už teraz!

 

Medzi prezentujúcimi sa na TEDxKošice 2015 predstavia odborníci z rôznych oblastí, medzi inými napríklad Ján Baláž (kozmický fyzik), Ľuba Lapšanská (pôrodná dula) či Miroslav Oros („krotiteľ“ dlhov). Celý náš program nájdete na stránke tedxkosice.com.

 

Zdroj: ts

Pridať komentár (0)