Nový Citroën C3 je synonymom kreativity

  • Byť kreatívny nie je zďaleka vlastnosť len pre vyvolených jedincov, práve naopak. Je to určitý druh skillu, ktorý dokážeme rozvíjať a trénovať tak, ako hocijakú inú činnosť.
citron-cover01
  • Byť kreatívny nie je zďaleka vlastnosť len pre vyvolených jedincov, práve naopak. Je to určitý druh skillu, ktorý dokážeme rozvíjať a trénovať tak, ako hocijakú inú činnosť.

Z kreatívnej kómy ťa nedokáže prebudiť len sledovanie najnovších trendov na webe a študovanie kníh. Tvoj kreatívny proces dokáže naštartovať aj prostredie v ktorom sa pohybuješ, alebo auto ktorým jazdíš.

Našťastie Citroën vo svojom novom modeli C3 myslel aj na všetky kreatívne duše. Ide o model, ktorý vďaka svojmu grafickému podpisu a farbám ide s dobou a najnovšími trendmi. Na prvý pohľad je zjavné, že nejde len o obyčajné auto ale o výnimočný model so slovenským duchom.

ConnectedCAM poteší fanúšikov moderných technológií

 citoencam

 

Impulz na nový nápad ťa môže postretnúť hocikde, inšpiráciou často môžu byť banálne scenérie alebo predmety. Svet patrí kreatívnym ľuďom, tí vidia možnosti všade, je však nutné byť pripravený. Citroën ti celý proces zachytenia zaujímavých momentov uľahčí. Má totiž zabudovanú svetovú novinku ConnectedCAM Citroën™ s ktorou sa dajú počas jazdy snímať fotky vo vysokej kvalite a točiť 2 minútové videá. Podeliť sa s nimi budeš môcť ihneď aj na tvojich sociálnych sieťach, a inšpirovať ostatných.

 

Ako kreatívec máš určite plnú hlavu nápadov, často nezostáva čas ani priestor na to, aby si nekonečne dlho hľadal svoje auto na obrovskom  parkovisku alebo v preplnenej podzemnej garáži. Takáto starosť ti s C3 odpadá, keďže GPS poloha auta sa ti automaticky uloží ešte pred vypnutím motora. Ty sa tak budeš môcť naplno venovať premýšľaniu o iných, dôležitejších veciach.

 

 Vyhrať sa môžeš s 36 farebnými kombináciami

citron

zdroj fotografie:carscoops.com

 

Automobilky prichádzajú rok čo rok s novými modelmi áut, ktorých charakter sa stráca hneď ako výjdú z výrobných pásov tovární. Modely sa podobajú ako vajce vajcu, ak sa chceš od ostatných odlíšiť môžeš si maximálne priplatiť za špeciálny odtieň zelenej, ktorý aj tak nie je ničím zaujímavý. S novým modelom C3 máš dizajn auta plne v tvojich rukách. K dispozícií dostaneš širokú paletu farieb s ktorými sa môžeš vyhrať a vytvoriť si tak auto s neopozeraným dizajnom, ktorý ťa vyčlení z davu. 36 farebných kombinácií poteší každého kreatívneho človeka. Načo sa teda uspokojiť so všedným autom, keď môžeš mať originálny kúsok.

Slovenský model C3 je už na prvý pohľad charakteristický minimalizmom a čistými líniami. Modernosť a sviežosť  modelu podčiarkuje aj dizajn auta, ktorý posilňujú  výrazné grafické prvky v podobe Airbump®, ktoré dodávajú autu jedinečný imidž.

 

Cítil si sa už komfortne na slovenských cestách?

 

c6

zdroj fotografie:carscoops.com

 

Citroën je dlhodobo považovaný za synonymum komfortu. Je zjavné, že svojej povesti zostáva verný. Najmä na slovenských cestách určite oceníš technológiu Citroën Advanced Comfort, ktorá je zameraná na filtrovanie nerovností. Nenechaj sa ďalej vytáčať prácou slovenských cestárov, s týmto modelom si nerovnosti ani nevšimneš.

Kreatívni ľudia sa radi vystavujú novým zážitkom a pocitom, práve otvorenosť novým skúsenostiam predstavuje najsilnejší predpoklad tvorivých výsledkov. Aj kvôli tomu je väčšina z nich stále na cestách. Ak potrebuješ auto, ktoré prehĺbi tvoju kreativitu,  nový Citroën C3 je tou správnou voľbou.

zdroj titulnej fotografie:carscoops.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech