Nový festival Surf IT na Zlatých Pieskoch štartuje na Wakelake

  • Novinka medzi festivalmi podporí spojenie ľudí s podobnými myšlienkami, vytvorí priestor na tvorbu priateľstiev, partnerstiev v osobnej alebo pracovnej rovine. Už 5. augusta v areáli WakeLake Zlaté Piesky od 12.00 do 05.00. Príď si užiť zábavu, šport, hudbu a relax na festivale Surf IT!
19417225_228584834315808_1014345821262863105_o
FB Surf It
  • Novinka medzi festivalmi podporí spojenie ľudí s podobnými myšlienkami, vytvorí priestor na tvorbu priateľstiev, partnerstiev v osobnej alebo pracovnej rovine. Už 5. augusta v areáli WakeLake Zlaté Piesky od 12.00 do 05.00. Príď si užiť zábavu, šport, hudbu a relax na festivale Surf IT!

Podporujeme slovenskú tvorbu, ľudí!

Robíme to formou športu, zábavy, umeleckého či tanečného zážitku. Dávame tak priestor na budovanie vzťahov. Počas denných aktivít sa Vám predstavia úspešní Slováci, ako sú juniorskí majstri vo volejbale, skvelá Aron Mitu a jej tanečný workshop, Michaela Podolanová a jej Salsation fitness. Spojenie oddychu a dobrého jedla pokračuje v našej hipster village, kde máte príležitosť ochutnať pastrami od BARsKDE, španielsku paelu od La Bottegy, osviežiť sa chladivým zázrakom od Kounu, či Johna Lemona, ochutnať najlepšie donutky v meste od La Donuteria , či vychutnať si kávičku od Tulac-u a oddýchnuť si v našej Chill zóne.

foto: FB Surf IT

Celý deň je pre Vás pripravených množstvo športových aktivít ako vodné lyže, paddle board, flyboard či zacvičiť si spolu s emJOY pri kondičných cvičeniach, hodine pilatesu a yogy. Greenbike si pripravil aktivity na bicykloch pre veľkých aj malých. Pre najmenších máme pripravený detský kútik, kde bude postavená adrenalínová zóna Strider, maľovanie na tvár a detská gymnastika. O dôvod viac vziať svoje ratolesti je, že deti do 12 rokov v sprievode rodiča majú na tohtoročný festival vstup voľný.

foto: FB Surf IT

Vychutnajte si s nami západ aj východ slnka.

Po západe slnka nič nekončí, ale práve začína. Na Wake Laku sa predvedú profesionálni wakelake jazdci Andy Král a Samo Jamal. Pre milovníkov filmov pod hviezdami máme pripravenú filmovú projekciu komédie Itinéraire bis – Náhradný plán pod holým nebom distribuovanú spoločnosťou Magicbox, ktorá už toto leto uvedie nový film Luca Bessona – Valerian do Vašich kín. Krv žilách Vám rozprúdia na pódiu slovenské kapely Komajota a Puding Pani Elvisovej. Zabávajte sa s nami do rána s rytmami DJ Spina a vychutnajte si ranný východ slnka s nami. Celým festivalom Vás bude sprevádzať moderátor Otec Mirec, ktorý svojou živelnosťou dodá festivalu tú správnu letnú energiu.

Nové zážitky spoja skvelých ľudí, buďte medzi nimi aj Vy!

Dátum konania: 5. 8. 2017

Predpredaj lístkov TU : www.surfit.sk a info o evente aj na FB evente.

Vítaní sú všetci, ktorí majú radi kombináciu slnka, vody, zábavy a športu na jednom mieste. Počas dennej časti festivalu čakajú na návštevníkov akcie celodenné jazdy na vodnom vleku, paddle boarde, tímové súťaže a volejbalový turnaj o atraktívne ceny

Zdroj: tlačová správa Surf IT

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK