Nový iPad a iMac už o pár dní

  • Nedávno Apple predstavil nový iPhone a hodinky Apple Watch. Od Apple sa však čakalo o niečo viac, čím mal byť nový iPad. Ten by mohol byť predstavený už 16. októbra, a to spoločne s novým iMacom.
image_1412499963.jpeg
  • Nedávno Apple predstavil nový iPhone a hodinky Apple Watch. Od Apple sa však čakalo o niečo viac, čím mal byť nový iPad. Ten by mohol byť predstavený už 16. októbra, a to spoločne s novým iMacom.

Podľa serveru Re / code plánuje Apple na 16. októbra ďalšiu udalosť, na ktorej by mohol byť predstavený nový iPad a iMac. Pôvodné informácie tipovali udalosť skôr na 21. októbra, čo je o päť dní neskôr, ako naznačujú najnovšie informácie. Tak či onak, najnovšie iPady sú pravdepodobne za rohom a sme zvedaví, či sa na konferencii objaví ešte niečo okrem nových tabletov.

 Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/apple-pry-uvede-nove-ipady-imacy-a-os-x-yosemite-uz-16-rijna/sc-4-a-175616/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Medzi novinkami u nových iPadov možno očakávať nové procesory Apple A8 alebo snímanie odtlačkov prstov pomocou Touch ID. Objavili sa aj špekulácie o úplne novom veľkom 12,9palcovom iPade.

 

 

Okrem toho je dnes výročie Jobsovej smrti a Tim rozposlal zamestnancom Apple veľmi inšpiratívny list. Tu je v pôvodnom znení:

Team,

Sunday will mark the third anniversary of Steve’s passing. I’m sure that many of you will be thinking of him on that day, as I know I will.

I hope you’ll take a moment to appreciate the many ways Steve made our world better. Children learn in new ways thanks to the products he dreamed up. The most creative people on earth use them to compose symphonies and pop songs, and write everything from novels to poetry to text messages. Steve’s life’s work produced the canvas on which artists now create masterpieces.

Steve’s vision extended far beyond the years he was alive, and the values on which he built Apple will always be with us. Many of the ideas and projects we’re working on today got started after he died, but his influence on them — and on all of us — is unmistakeable.

Enjoy your weekend, and thanks for helping carry Steve’s legacy into the future.

– Tim

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech