Oce­ňu­je­me TOP slo­ven­ské biz­ni­sy, kto­ré robia veci INAK

Marianna Mikešová / 16. novembra 2016 / Zo Slovenska

Den­ne sa stre­tá­va­me s ino­va­tív­ny­mi pro­jek­ta­mi so skve­lým nápa­dom. Čas­to sme uchvá­te­ní odhod­la­nos­ťou, váš­ňou a kva­lit­nou poc­ti­vou prá­cou mno­hý­ch ľudí v biz­ni­se, no rov­na­ko nás nete­ší igno­ran­cia tých ostat­ný­ch. Pomôž nám pod­po­riť fir­my, kto­ré za to sto­ja!

O čo konkrétne ide? Vyberáme TOP 100 slovenských inovatívnych biznisov. Nezáleží, či podnikajú v gastre, marketingu, technológiách alebo vzdelávaní, či sú to skúsené firmy, startupy alebo coworkingy. Chceme, aby vedeli, že robia veci dobre a INAK. A čo viac, chceme, aby si to vedel ty! Veď ako inak sa máš vyznať v tom mori značiek, produktov a služieb, ktoré sa na teba každý deň valia? Aj to dobré sa totiž môže občas stratiť v dave a menšie firmy nemusia mať dostatok prostriedkov na zviditeľnenie. My im chceme pomôcť.

dsc_0824

Veríme tiež, že ako náš čitateľ dokážeš sám spoznať inovatívnosť. Možno si sa už stretol so slovenskou značkou, ktorá ťa pozitívne prekvapila a s ľuďmi, ktorí v tebe zanechali dojem, že poctivá práca na Slovensku nevymrela. Ľudí, ktorí nejdú konformnou cestou, nespia na vavrínoch, ale sa neustále zlepšujú. Čo od teba chceme? Pomôž nám ich nájsť a prezraď nám svoje tipy. Sleduj našu Facebook stránku, kde čoskoro uverejníme anketu biznisov nominovaných na cenu Robíme to INAK a daj im svoj hlas.

Najlepším 100 firmám udelíme špeciálnu nálepku Startitup inakosti. Slúži na to, aby si ju nalepili na dvere svojej prevádzky alebo na iné viditeľné miesto a dali svojim zákazníkom vedieť, že u nich sú na správnej adrese. Nálepiek je obmedzený počet a  rozdáme ich len 100. Všetky ocenené firmy budeš môcť neskôr nájsť na špeciálnej mape na našom webe. Sleduj novinky a onedlho sa dozvieš viac.

robbimetoinaksede

Už teraz poznáme prvých ocenených. Sú medzi nimi napríklad NOSENE, Foodstock festival food, Pixel Federation, Sygic, Urban House. Ak chceš poznať všetkých, neprestávaj nás sledovať a Neváhaj posielať svoje návrhy.

Ísť inovatívnou cestou sa oplatí.

Pridať komentár (0)