Ori­gi­nál­ne pries­to­ry v Pin­te­rest

Kika Besedičová / 25. júla 2014 / Lifehacking

Pozri­te si ori­gi­nál­ne pries­to­ry Pin­te­rest, kto­rý­mi vás pre­ve­die Brand Mana­ger Eve­rett Katig­bak. Verí­me, že už čosko­ro budú podob­né offi­ce pries­to­ry vzni­kaj aj u nás v Bra­ti­sla­ve. Chce to penia­ze a napá­dy!

Čo je Pinterest?

Služba Pinterest je treťou najpoužívanejšou sociálnou sieťou sveta a má veľa priaznivcov aj na Slovensku. 

Pinterest je v prvom rade rozhranie, ktoré zbiera fotografie z oblastí vášho záujmu. Ak ste napríklad zanietený gurmán, oceníte desiatky tisíc fotografií kulinárskych špecialít, ktoré vám môžu poslúžiť ako inšpirácia. Pinterest je teda priestorom, akousi virtuálnou nástenkou s fotkami, ktorá reprezentuje vás alebo vaše záujmy. 

Využiť sa dá podobne ako Facebook a jeho “Páči sa mi”. Keď ste na nejakej internetovej stránke a páči sa vám konkrétna fotografia, miesto zdieľania kliknutím na ikonku Facebooku kliknete na ikonku Pinterestu a táto fotografia sa sama zaradí na vašu nástenku v profile. 

Následne máte možnosť všetky tieto pripnuté fotografie triediť, prehliadať a naberať inšpiráciu. Pre firmy a freelancerov či umelcov je Pinterest dobrý na to, že prostredníctvom neho môžu veľmi ľahko propagovať svoje portfólio. Pinterest používajú milióny ľudí na celom svete a takto sa môžu k ich dielam dostať prakticky jediným kliknutím.

Zdroj: techcrunch

Pridať komentár (0)