Petržalka dostala svoj nový HAF.park so špeciálnou ponukou

  • Na kávu a zákusok sa najnovšie v Petržalske oplatí vybehnúť aj so psíkom.
mus
facebook.com/MLSKAfé
  • Na kávu a zákusok sa najnovšie v Petržalske oplatí vybehnúť aj so psíkom.

Mnohí Bratislavčania sa už pár mesiacov tešia z jedinečnej pobočky MLSKafé-kaviarne, kam môžeš zobrať aj svojho štvornohého domáceho miláčika. Za nápadom otvoriť kaviareň, kde sa budú dobre cítiť aj psy, či mačky stojí Mia Kurucová, ktorej sa na Slovensko podarilo priniesť spestrenie pre všetkých psíčkarov.

Komunita, ľudí, ktorej nestačí ísť na 10 minút do psieho kútika, či medzi paneláky má teraz možnosť vybehnúť do novootvoreného HAF.parku, kde si môže so svojím psíkom posedieť a vychutnať si rôzne špeciality.

Po úspechu MLSKafé na Michalskej ulici v Starom Meste začali byť priestory pre komunitu psíčkarov primalé, preto sa minulý piatok konalo slávnostné otvorenie HAF.parku v Petržalke.

Medzi špeciality, ktoré tu nájdeš patria aj ručne robené pamlsky pre psov, ktoré Mia piekla vo svojej pekárni pre domácich miláčikov, ešte predtým ako vznikla prvá MLSKafé. Dnes si tieto GMO free produkty len z kvalitných surovín od miestnych farmárov môžeš zakúpiť priamo v kaviarni. Zatiaľ, čo si tvoj pes vychutná psí snack podporujúci jeho zdravie a vitalitu, ty sa môžeš osviežiť Aperolom, alebo si užiť Hafučíno so psíkom z peny.

Vďaka novým, väčším priestorom v HAF.parku, nájdeš aj hraciu, či oddychovú zónu. Sedenie sa nachádza aj vonku, plus je k dispozícii aj dostatočne veľký výbeh pre psíkov.

Populárnymi sa začali stávať aj narodeninové oslavy pre psov. HAF.park je na ne ideálnym miestom, keďže ti tu napečú aj špeciálnu psiu tortu podľa vlastného želania.

V HAF.parku je vítaný každý pes. Jedinou podmienkou je, aby bol dostatočne socializovaný. Každý majiteľ je za svojho psíka  sám zodpovedný. Keďže tu prichádza do kontaktu množstvo psov, malo by byť samozrejmosťou, že psík je očkovaný.

Na aké ďalšie špeciality sa môžeš v HAF.parku tešiť? „Jednou z nich je napríklad vyčesanie a navoňanie psíka zatiaľčo si jeho majiteľ bude užívať kávu. Rozšírili sme aj sortiment o ďalšie vlastné koláče, torty až po minerálky určené pre psov, ktoré sme si nechali doviezť od renomovaného výrobcu vo svete. Zároveň tiež budeme ponúkať aj poradenstvo vo výžive pre psov i mačky, so špeciálnym poradcom,“ prezrádza o novinkách Mia pre Noizz.sk.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech