Pornhub vytvoril “Snapchat pre nahé fotky”

  • Posielanie nahých fotiek je niečo, k čomu sa prizná len málo ľudí z tých, ktorí to robia.
snimka-obrazovky-61
youtube.com
  • Posielanie nahých fotiek je niečo, k čomu sa prizná len málo ľudí z tých, ktorí to robia.

Však jasné, určite nechceš, aby o takých fotkách vedel niekto iný než príjemca. A aby ich niekto iný aj videl, to už vôbec nie. Ale tento prístup sa vďaka Pornhubu možno zmení. Gigant v oblasti obsahu pre dospelých totiž predstavil aplikáciu pre smartfóny, ktorá sa dá nazvať Snapchatom pre nahé fotky. Appka s názvom Trickpics ti umožní pridať na svoje fotky filtre podobne ako Snapchat.

foto: pornhub.com

No tieto filtre ti nijak nezakryjú ani nevylepšia tvár, zameriavajú sa totiž na úplne iné časti tela. A keďže aplikáciu má na svedomí Pornhub, už asi vieš, o čo pôjde. Áno, filtre v Trickpics sú pre intímne partie. Momentálne v appke k dispozícií 15 filtrov, ale Pornhub sa vyjadril, že čoskoro sa tento počet rozrastie.

Trickpics funguje len ako nástroj na úpravu fotiek, ale svoje výtvory potom môžeš cez iné aplikácie posielať kamarátom, svojej láske… no proste komu chceš. Skvelou vecou na Trickpics je, že appka nevyžaduje žiadnu registráciu, a tak sa do tvorenia môžeš pustiť hneď po tom, ako ju stiahneš. Filtre môžeš použiť na nové fotky, ktoré spravíš priamo v aplikácií, alebo si môžeš vybrať aj fotku z galérie. Zatiaľ sa budeš musieť uskromniť len so statickými obrázkami, ale Pornhub má v pláne pridať podporu aj pre videá.

„Selfie sa stali populárnou formou sebavyjadrenia v dnešnej spoločnosti. Sú to v podstate autoportréty digitálneho veku, zachytávajúce jednotlivca v celej svojej kráse,“ povedal vo vyhlásení viceprezident Pornhubu, Corey Price. „Máme tu duck face, pózy v kúpeľni, obligátne fotky z posilňovne, ale aj niečo, čo mnohí z nás nechcú priznať, nahé fotky.“

„Sme hrdí, že môžeme predstaviť zbrusu novú aplikáciu, ktorá pridáva grafické animácie, ktorá prekrýva NSFW časti fotiek pre vytvorenie takých, ktoré je možné zdieľať. Naši fanúšikovia môžu teraz zdieľať sexy fotky zábavnou formou, ktorá evokuje ich kreativitu,“ pokračoval.

Ak ťa zaujíma aké filtre appka ponúka, môžeš si ich prezrieť priamo na oficiálnej stránke. Samotnú aplikáciu si môžeš stiahnuť z Google Play alebo App Store.

 

zdroj: thenextweb.com

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie