Poznáme rečníkov a témy na BarCamp Bratislava 2016

  • Na BarCamp podujatia prichádzajú stovky ľudí ročne. Je to (ne)konferencia, kde sa na prednáškach a v diskusiách zdieľajú skúsenosti a know-how, ku ktorým sa inak nedostaneš.
12821490_1690521901204193_2607237806377029745_n
  • Na BarCamp podujatia prichádzajú stovky ľudí ročne. Je to (ne)konferencia, kde sa na prednáškach a v diskusiách zdieľajú skúsenosti a know-how, ku ktorým sa inak nedostaneš.

BarCamp sa bude konať 7. mája 2016 v priestoroch Connect-u v Cvernovke na Páričkovej 18 v Bratislave. BarCamp bude v Cvernovke posledný krát. Organizátorom podujatia je pritom digitálna agentúra vibration v spolupráci s Connectom.

 

Čo ťa na BarCampe čaká? Okrem iného aj skvelé prednášky, akú mal minulý rok aj Jakub Kuko Mazán

 

Koho na BarCampe uvidíš?

V dvoch prednáškových miestnostiach sa budú rozoberať témy o dizajne, marketingu, webe a technológiách, ale aj životnom štýle, osobnom raste a športe.

Zaujať ťa môže moderovaná diskusia so zástupcami firiem venujúcich sa vývoju webov ohľadom ich skúseností s klientmi, ktorej sa zúčastnia Daniel Ďuriš z Pizza SEO a Ivan Potančok z agentúry vibration. Matej Tomašovský z Riešenia.com porozpráva o tom, že Performance nie sú (len) online objednávky. Ako podnikať a nezblázniť sa poradí Soňa Sopóci z Affida a Lucia a Peter Švaraloví z Fitshaker prezradia tajomstvo úspechu ich firmy. Ďalších rečníkov a ich skvelé témy nájdeš na webe BarCamp Bratislava.

Program bude zostavený do konca apríla. Programom pritom budú sprevádzať Katarína Novotná a Martina Palková. Partnermi podujatia sú platforma pre eshopy sellio.net, affiliate sieť .dognet a zľavené jazdy zabezpečí Liftago. StartItUp je pritom hlavným mediálnym priateľom.

 

Na facebook-u prebieha súťaž o 3 vstupenky na BarCamp Bratislava!

Vstupenky si môžeš kúpiť v predpredaji tu za 10€ alebo na mieste za 12€. Do 30.apríla 2016 prebieha na facebook-u súťaž o 3 vstupenky na BarCamp Bratislava. Navštív FB udalosť BarCamp Bratislava 2016 a možno práve ty pôjdeš na BarCamp zadarmo.

barcamp sen

BarCamp Bratislava začne 7. mája 2016 o 9:00 v priestoroch Connect v Bratislavskej Cvernovke. Program bude prebiehať až do večerných hodín a ukončí sa afterpárty, kde budeme voľne diskutovať a baviť sa. Ďalšie info nájdete webe BarCamp Bratislava aj na facebooku.

zdroj: tlačová správa, zdroj fotografií: FB/BarCamp

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech