Pridaj sa k špičke biznisu a politiky na summite v Bratislave

  • Prí­le­ži­tosť pre start-upy vstú­piť do sveta veľ­kých firiem na ofi­cál­nom podu­jatí slo­ven­ského pred­sed­níc­tva — Tatra Sum­mit Inves­tment Forum 2016.
ts_kiska2
  • Prí­le­ži­tosť pre start-upy vstú­piť do sveta veľ­kých firiem na ofi­cál­nom podu­jatí slo­ven­ského pred­sed­níc­tva — Tatra Sum­mit Inves­tment Forum 2016.

Koncom októbra sa bude v Bratislave konať každoročná konferencia GLOBSEC Tatra Summit, ktorej súčasťou bude okrem politickej časti tento rok aj GLOBSEC Tatra Summit Investment Forum. Konferencia sa zaoberá najdôležitejšími európskymi politickými, ekonomickými a finančnými otázkami s cieľom posunúť Európu pozitívnym smerom.

Cieľom Investment Forum je poskytnúť priestor na nadviazanie kontaktov medzi zástupcami biznisu a verejného sektora na národnej aj medzinárodnej úrovni. V snahe podporiť rozvoj slovenských start-upov ponúka možnosť obohatiť podnikanie o cenné kontakty.

Vystúpia tu zaujímaví spíkri, ako napríklad eurokomisár pre energetickú úniu Maroš Šefčovič, komisár pre digitálnu ekonomiku Günter Oettinger, komisárka pre spoločný trh, priemysel a podnikanie Elżbieta Bieńkowska, prezident Európskej investičnej banky Werner Hoyer, minister hospodárstva SR Vazil Hudák, Hubert Cottogni z Európskeho investičného fondu, Dirk Ahlborn, výkonný riaditeľ Hyperloop Transportation Technologies, Juraj Vaculík z AeroMobil-u a mnohí ďalší.

clanok-startitup-2

Tohtoročný event bude rozdelený do 5 tematických častí – Energetika, Transport, Digitálna Agenda, Dôchodkové fondy a PPP a Financovanie. Hlavnými témami budú, okrem iných, energetická infraštruktúra, inovácie v oblasti dopravy, digitalizácia obchodu, priemyslu a verejnej sféry, či kybernetická bezpečnosť.

GLOBSEC Tatra Summit Investment Forum navštívia predstavitelia svetovo známych spoločností ako Microsoft, Google, Raiffeisenbank, Citibank, Tatra Banka, Slovenská sporiteľna, Theta Energy Group, Hyperloop Transportation Technology, AeroMobil, Matador a iné. V hľadisku nebudú chýbať experti z oblastí financovania, predstavitelia medzinárodnej podnikateľskej sféry, predstavitelia európskych inštitúcii a vlád zúčastnených krajín.

Konferencia sa bude konať 27. – 28. októbra 2016 v Bratislave.

Na Investment Forum sa môžete registrovať tu: tatrainvestmentforum.com

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech