RADON pre Android – appka, ktorá zdiela dáta ultrazvukom

  • Šikovná aplikácia, ktorá ti pomôže rýchlo zdieľať odkazy, a to bez toho, aby si musel použiť sociálnu sieť. Jednoducho a rýchlo.
techweezcom
  • Šikovná aplikácia, ktorá ti pomôže rýchlo zdieľať odkazy, a to bez toho, aby si musel použiť sociálnu sieť. Jednoducho a rýchlo.

Ak miluješ hudbu a videá a konštantne kamošom posielaš odkazy na YouTube, alebo sa chceš podeliť o aplikácie či čokoľvek iné, máme tu riešenie, ktoré veci zjednoduší a urýchli.

Radon, aplikácia vyvinutá pre Android, totiž robí presne toto. Stačí si appku nainštalovať a kedykoľvek sa budeš chcieť podeliť o obsah,jednoducho nájdeš medzi možnosťami zdieľania Radon.

Aby mohli druhí ľudia tvoj odkaz prijať, musia mať tiež nainštalovaný Radon a byť v tvojej blízkosti. Na rozdiel od Bluetoothu ale nie je potrebné žiadne párovanie s druhým zariadením. Dokonca nemusíš byť pripojení ani na rovnakú Wi-Fi sieť a svoj odkaz môžeš naraz poslať aj na niekoľko zariadení – za predpokladu, že majú tiež spustenú Radon aplikáciu.

appelmocom

foto: appelmo.com

Radon využíva kombináciu Bluetooth, Wi-Fi a takmer ultrazvukové audio, ktoré nájdeš aj v Nearby API od Google.

Nezvláda síce súbory ako sú fotky alebo videá, ale je to skvelý spôsob, ako môžeš zdieľať malé dáta- a je rýchlejšie ako zdieľanie kamošom do správy, najmä ak ste meter od seba. Skús a uvidíš, že si appku zamiluješ.

zdroj: thenextweb.com, zdroj titulnej foto: techweez.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK